Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
17.03.2020, 13:00

Markíza sťahuje Červené pásky z programu. Ďalšie vysielanie seriálu odsúva na neurčito

Pandémia koronavírusu spôsobila zastavenie výroby relácií, čo sa prejavuje na viacerých zmenách v programovej štruktúre.

Markíza sťahuje Červené pásky z programu. Ďalšie vysielanie seriálu odsúva na neurčito
Zdroj: TV Markíza

Vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom museli televízie zastaviť výrobu svojich relácií, čo sa prejavuje na viacerých zmenách v programovej štruktúre.

V tejto súvislosti televízia Markíza počnúc dneškom odsúva na neurčito ďalšie vysielanie nového seriálu Červené pásky, ktorý v utorkovom prime-time v nasledujúcich týždňoch nahradí repríza 1. série úspešného seriálu Sestričky. Šetriť bude aj s ďalšími časťami Susedov a Oteckov.

„Našou súčasnou prioritou je spravodajské pokrytie krízy: Naši novinári divákov a internetových používateľov neustále informujú o všetkých aktuálnych udalostiach - nielen v rámci našich spravodajských a publicistických programov a na webových stránkach, ale aj prostredníctvom mimoriadnych spravodajských relácií v hlavnom vysielacom čase s hosťami, živými vstupmi a rozhovormi. Dúfame, že sa už čoskoro budeme môcť vrátiť k stabilnejšej programovej štruktúre a opäť začať vysielať všetky obľúbené programy, ako aj obnoviť pozastavené produkcie,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

​Opatrenia sa dotkli aj programov televízie. Joj. Ako sme vás už informovali, seriál Nový život bude vysielať zatiaľ iba v stredu. V stredu a v piatok o 13:00 rovnako nebude vysielať reprízy Nového života a odvysiela reprízové časti Inkognita.

Seriál Jenny bude vysielať vo štvrtok v hlavnom vysielacom čase. Šou V siedmom nebi nakrúcala televízia bez divákov a poslednú časť uvedie v nedeľu 22. marca.

Mimoriadne opatrenia sa dotkli aj ťažiskového projektu Jojky v jarnej sezóne. Televízia prijala rozhodnutie neodštartovať svoju novinku - výpravnú šou Zlatá maska. Premiéru mala naplánovanú na piatok 20. marca. Televízia šou zaradí do programu v čase, keď jej to situácia na Slovensku umožní.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.