Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
20.03.2020, 12:35

Programové tipy HBO na apríl: Vtedy v Hollywoode, Lego príbeh 2 či Bludné kruhy

Prinášame tipy na novinky v ponuke HBO. Operátor O2 ponúka svojim zákazníkom HBO GO na mesiac zadarmo.

Programové tipy HBO na apríl: Vtedy v Hollywoode, Lego príbeh 2 či Bludné kruhy
Zdroj: Itafilm / Vtedy v Hollywoode

Slováci trávia pre mimoriadne opatrenia proti šíreniu ochorenia spôsobeného koronavírusom tieto dni najmä doma. Prinášame vám preto tipy na filmové a seriálové hity, ktoré  v apríli uvedie HBO. Operátor O2 zároveň prichádza s benefitom pre svojich zákazníkov a na mesiac im ponúka HBO GO úplne bezplatne.

​​Vtedy v Hollywoode (Once Upon a Time in Hollywood)

Deviata snímka scenáristu a režiséra Quentina Tarantina (Pulp Fiction, Jackie Brown, Kill Bill, Nehanební bastardi...) je oficiálne jedným z najlepších filmov minulého roka. Toto perfektne obsadené retro musia vidieť všetci milovníci filmu.

V Los Angeles roku 1969 sa televízna hviezda Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho dlhoročný dablér Cliff Booth (Brad Pitt) snažia presadiť v meniacej sa filmovej brandži, ktorú už sotva spoznávajú. Čakajte veľa hereckých hviezd aj dejových liniek, a to vrátane alternatívnej histórie príbehu Sharon Tate a Charlesa Mansona.

Snímka sa vracia k posledným chvíľam zlatého veku americkej továrne na sny. Z desiatich oscarových nominácií nakoniec film premenil dve - jednu sošku si zaslúžene odniesol Brad Pitt za stvárnenie vedľajšej úlohy, za ktorú zožal aj Cenu BAFTA a Zlatý glóbus. Premiéru na HBO GO a HBO bude mať 1. apríla.

Bludné kruhy (I Know This Much Is True)

Zdroj: HBO / Bludné kruhy

​Šesťdielny vynikajúco obsadený dramatický seriál inšpiroval populárny román Wallyho Lamba z roku 1998. Adaptoval a režíroval ho Derek Cianfrance.

Jednovaječné dvojčatá Dominick a Thomas Birdseyoví (oboch hrá Mark Ruffalo) sú protagonistami rodinnej ságy, ktorá sleduje ich paralelné životy na pozadí veľkého príbehu o zrade, obetovaní a odpustení v Spojených štátoch 20. storočia.

Seriál ukazuje nešťastných bratov v rôznych fázach života a začína v ich súčasnosti, kedy sa obaja blížia strednému veku. Vtedy Dominick spomína na dospievanie - a napríklad tiež na snahu dostať svojho schizofrenného, paranoidného brata z liečebne. Premiéra na HBO GO od 28. apríla.

Americká žena (American Woman)

Zdroj: HBO

​Deb (Sienna Miller) sa nikdy neostýchala byť čiernou ovcou rodiny. Bola mladá, keď sa jej narodila dcéra Bridget a Bridget bola mladá, keď sa jej narodil syn Jesse. Všetci traja viedli v podstate šťastný život v pensylvánskom robotníckom mestečku.

Potom si ale Bridget vyšla von so svojím bývalým priateľom, Jesseho otcom, a už sa nikdy nevrátila. Debina sestra i matka zapoja všetkých miestnych do dôkladného pátrania, ale bez úspechu. Čas plynie, bolesť postupne poľavuje.

Tridsaťdvaročná babička Deb sa rozhodne ísť ďalej a vychovať Jesseho sama. Začne novú kariéru a nájde si priateľa Chrisa, charizmatického stavebného robotníka a muzikanta. Lenže počas jedenástich boľavých rokov na svetlo vyplávajú nové skutočnosti, ktoré všetko zmenia. Premiéra na HBO GO už 5. apríla.

Lego príbeh 2 (The LEGO Movie 2: The Second Part)

Hrdinovia z Bricksburgu sa v novom akčnom dobrodružstve púšťajú do boja za záchranu svojho milovaného mesta. Premiéru na HBO HO budú mať 12. apríla.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.