Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
24.03.2020, 08:50

Kostýmy pre hercov v seriáloch z lekárskeho prostredia darujú nemocniciam

Rozhodli sa tak výrobné štáby viacerých seriálov z lekárskeho či záchranárskeho prostredia.

Kostýmy pre hercov v seriáloch z lekárskeho prostredia darujú nemocniciam
Zdroj: ABC / Klinika Grace

Výrobné štáby viacerých seriálov z lekárskeho či záchranárskeho prostredia sa rozhodli darovať tvárové masky a rúška, rukavice či oblečenie lekárom a zdravotníkom, ktorí ich majú v čase epidémie nového druhu koronavírusu nedostatok.

Realizačný štáb, ktorý už 15 rokov pre televíziu ABC nakrúca seriál Klinika Grace (Grey's Anatomy), dal k dispozícii svoju zásobu lekárskych blúz a rukavíc, uviedla výkonná producentka seriálu Krista Vernoffová.

Zdroj: ABC / Klinika Grace (Grey's Anatomy)

​​​Filmári, ktorí nakrúcajú seriál V ohni (Station 19), darovali kanadskej provincii Ontario 300 ochranných masiek pre hasičov, keď sa dozvedeli, že im chýbajú.

Zdroj: Station 19

​Stovky rúšok, lekárskych blúz a ďalšieho oblečenia venovala jednej z nemocníc kanadského mesta Vancouver aj produkcia seriálu Dobrý doktor (Good Doctor), ktorú vysiela televízia ABC.

Zdroj: ABC / Good Doctor

​Personál nemocnice Grady Memorial Hospital v americkom meste Atlanta zasa krátko pred minutím vlastných zásob dostal zásielku ochranných pomôcok pre lekárov od produkcie seriálu Doktori (The Resident), ktorý vysiela televízia Fox.

Zdroj: Fox / The Resident

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.