Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
24.03.2020, 11:35 Aktualizované dňa 24.03.2020 o 14:50

Ako sme pripravení na boj s koronavírusom? V mimoriadnej relácii budú divákov informovať ministri zdravotníctva, obrany a vnútra

Televízie Markíza a Joj dnes večer odvysielajú ďalšie vydania svojich mimoriadnych relácií.

Ako sme pripravení na boj s koronavírusom? V mimoriadnej relácii budú divákov informovať ministri zdravotníctva, obrany a vnútra
Zdroj: TV Markíza

Televízia Markíza odvysiela dnes večer, v utorok 24. marca so začiatkom o 20:30, ďalšie vydanie spravodajského špeciálu Koronavírus: Mimoriadna relácia.

Na to, ako sme pripravení na boj s nákazou, odpovie moderátorovi Michalovi Kovačičovi nielen nový minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO), ale aj minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO).

Koronavírus môže tvrdo zasiahnuť veľké rómske komunity. Čo s tým? Odpovie exministerka zdravotníctva Andrea Kalavská, aj Vlado Sendrei, ktorý medzi nimi kampaňuje.

Prednosta ružinovskej nemocnice a pôrodník Jozef Záhumenský odpovie na dôležitú otázku, na čo sa v súčasnosti musia pripraviť mamičky pred pôrodom. V relácii diváci tiež uvidia, ako vyzerá a funguje pľúcny ventilátor.

K aktuálnej situácii sa vyjadrí aj herec a režisér Martin Huba.

Aktualizácia: Mimoriadnu reláciu s názvom Noviny špeciál - Nová vláda odvysiela večer v hlavnom vysielacom čase aj televízia Joj. S ministrom vnútra Romanom Mikulcom bude diskutovať Jana Krescanko Dibáková. Relácia začína o 20:35.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.