Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
26.03.2020, 07:55 Aktualizované dňa 26.03.2020 o 14:55

Prezidentka Čaputová a premiér Matovič budú hosťami večerných spravodajských špeciálov

Hlava štátu bude hostkou relácie televízie Joj, premiér Matovič bude diskutovať na Markíze. Pozrite si prehľad všetkých hostí a tém.

Prezidentka Čaputová a premiér Matovič budú hosťami večerných spravodajských špeciálov
Zdroj: TASR/Michal Svítok

Televízia Joj odvysiela dnes, vo štvrtok 26. marca, ďalšie vydanie svojej pravidelnej diskusie Na hrane. V relácii so začiatkom o 21:20 privíta prezidentku Slovenskej republiky Zuzanu Čaputovú.

Moderátor Michal Magušin sa bude hlavy štátu pýtať aj na komunikáciu s hlavnými predstaviteľmi iných štátov Európskej únie a na možnosti, ako zadovážiť ochranné prostriedky, účinné testy i ďalšiu pomoc pre našu krajinu. Diskutovať budú tiež o opatreniach, ktoré prijímame na Slovensku a ako sa s mimoriadnou situáciou vysporiadala nová vláda, ktorú vymenovala cez víkend.

​V hlavnom vysielacom čase odvysielajú televízie Markíza a Joj ďalšie vydania svojich mimoriadnych spravodajských relácií. Televízia Joj odvysiela o 20:35 reláciu Noviny špeciál - Koronavírus, Markíza uvedie o 20:30 Koronavírus: Mimoriadna relácia.

Spravodajský špeciál televízie Markíza sa bude venovať opatreniam proti koronavírusu. Ako zmenia náš bežný život, sa moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová v štúdiu porozpráva s premiérom Igorom Matovičom.

MUDr. Viliam Donič z Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach divákom porozpráva o unikátnej 5-krát účinnejšej ventilačnej metóde vyvinutej slovenskými vedcami, o ktorú je záujem aj v USA.

Ako prežíva tieto neľahké dni a čo jej v tejto dobe pomáha, prezradí herečka Petra Polnišová.

Podnikateľ roka 2018 a zakladateľ komunitnej organizácie „Kto pomôže Slovensku“ Šimon Šicko spolu s manželkou porozprávajú, akými prostriedkami môžeme dnes pomáhať tým slabším v boji proti koronavírusu.

Diváci sa dozvedia aj to, čo zažívajú Slováci v najviac zasiahnutých európskych krajinách Španielsku a Taliansku a relácia prinesie aj reportáž o slovenskej pacientke chorej na koronavírus.

V spravodajskom špeciáli televízie Joj s názvom Noviny špeciál - Koronavírus budú diskutovať guvernér Národnej banky Slovenska Peter Kažimír, minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak a minister hospodárstva Richard Sulík. O aktuálnej situácii a dopadoch mimoriadnych opatrení na ekonomiku budú diskutovať s moderátormi Adamom Zavřelom a Jánom Mečiarom.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.