Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
26.03.2020, 10:35

Desiatky televíznych staníc sa zapojili do spoločnej iniciatívy. Zostaňte doma, odkazujú divákom

Na obrazovke budú zobrazovať špeciálnu hlášku #ZostaňteDoma.

Desiatky televíznych staníc sa zapojili do spoločnej iniciatívy. Zostaňte doma, odkazujú divákom
Zdroj: Shutterstock

Vo väčšine Európy si boj proti koronavírusu dočasne vyžaduje zodpovedný spôsob života. Svoje domovy by sme mali opúšťať, len ak je to absolútne nevyhnutné. Od stredy 25. marca sa preto všetky televízne stanice spoločnosti AMC Networks International - Central and Northern Europe zapájajú do iniciatívy „ZostaňteDoma“.

Celé portfólio staníc AMCNI CNE na Slovensku a v Českej republike bude mať na obrazovke špeciálnu hlášku #ZostaňteDoma, ktorá sa bude zobrazovať, kým to bude potrebné.

Na Slovensku a v Českej republike sa k iniciatíve pripojili stanice Sport1, Sport2, AMC, Film+, Minimax, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika a CBS Reality. V ostatných častiach strednej Európy, v Rumunsku, na Slovensku a v Česku sú do iniciatívy zapojené všetky stanice AMCNI CNE, spolu 31 staníc, ktoré prinášajú odkaz #ZostaňteDoma.

Televízna spoločnosť AMCNI CNE je v tejto situácii presvedčená, že je jej povinnosťou upozorniť každého, kto sleduje jej televízne stanice - či už ide o športového fanúšika, seriálového fanatika alebo rodinu s malými deťmi - že je našou prvoradou povinnosťou zostať doma, aby sme chránili naše zdravie a zdravie všetkých ostatných.

Portfólio AMCNI - Central and Northern Europe zahŕňa 12 televíznych staníc v štyroch žánroch. Šport zastupujú kanály Sport1 a Sport2, detskému divákovi sú určené stanice Minimax a Megamax, zábavno-vzdelávací obsah ponúkajú Spektrum, TVPaprika a Spektrum Home a filmový žáner zastupujú AMC, Sundance Channel, Film mobil, Film+ a Film Café. Obsah tematických staníc sa vytvára v lokálnych jazykových verziách.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.