Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
31.03.2020, 16:40

Večerné spravodajské špeciály: Budú sa sprísňovať opatrenia v obchodoch?

Televízie Markíza a Joj uvedú večer ďalšie vydania svojich spravodajských špeciálov o aktuálnej situácii.

Večerné spravodajské špeciály: Budú sa sprísňovať opatrenia v obchodoch?
Zdroj: TV Markíza

Dnes večer, v utorok 31. marca, odvysielajú televízie Markíza a Joj ďalšie vydania svojich spravodajských špeciálov o aktuálnej situácii súvisiacej s pandémiou COVID-19.

Televízia Markíza uvedie so začiatkom o 20:30 ďalšie vydanie špeciálu Koronavírus: Mimoriadna relácia.

V dnešnej mimoriadnej relácii moderátor Michal Kovačič privíta ministra vnútra Romana Mikulca (OĽaNO) a ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú (Za ľudí). Zhovárať sa s nimi bude o aktuálnych témach: o zatvorených hraniciach a či sa budú sprísňovať opatrenia v obchodoch. Otázky bude klásť aj guvernérovi Národnej banky Slovenska Petrovi Kažimírovi a vedcovi Robertovi Mistríkovi.

Naživo sa tiež pripojí spevák Meky Žbirka, ktorý porozpráva, ako sa mu koncertuje cez internet.

O tom, ako momentálne fungujú zubári, divákom porozpráva prezident Slovenskej komory zubných lekárov MUDr. Igor Moravčík. Za zdravotný segment sa k aktuálnej situácii vyjadria aj dve doktorky – lekárka pre deti a dorast MUDr. Katarína Šimovičová a všeobecná lekárka MUDr. Adriana Šimková.

Televízia Joj uvedie mimoriadnu spravodajskú reláciu Noviny špeciál - Nová vláda so začiatkom o 20:35. Moderátor Ján Mečiar privíta v štúdiu ministra financií Eduarda Hegera.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.