Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.04.2020, 15:20

Inkognito sa zarúškovalo. Televízia Joj pokračuje v nakrúcaní a reláciu nenahradí reprízami

Nakrúcanie nových častí prebieha za sprísnených bezpečnostných opatrení.

Inkognito sa zarúškovalo. Televízia Joj pokračuje v nakrúcaní a reláciu nenahradí reprízami
Zdroj: TV Joj / Inkognito

Televízia Joj svoju zábavnú reláciu Inkognito napriek koronakríze nestiahne z obrazoviek a nenahradí ju reprízami. Pokračuje v nakrúcaní nových častí za mimoriadne sprísnených bezpečnostných opatrení. Informoval o tom riaditeľ TV Joj Marcel Grega na svojom facebooku.

"Aj v týchto časoch, kedy sa takmer celá výroba v kreatívnom priemysle musela zastaviť a prioritou sa stala zodpovedná ochrana zdravia nášho okolia, hľadáme spôsoby, ako našich divákov nepripraviť o všetok obľúbený program a našich spolupracovníkov v štáboch o všetky príležitosti," píše v poste Grega.

Zdroj: TV Joj / Inkognito

Televízia Joj sa snaží počas trvania mimoriadnych opatrení na zabránenie šírenia koronavírusu udržať na obrazovke premiérové relácie v maximálnej možnej miere. Po zavedení prísnych bezpečnostných opatrení a obmedzení pristúpila k nakrúcaniu ďalších častí viacerých relácií.

"Okrem dotočenia nateraz posledných dielov Nového bývania či Na chalupe, aktuálne pri vylúčení publika, neustálej dezinfekcie priestoru a obmedzení počtu členov štábu v štúdiu, nakrúcame v netradičnej atmosfére nové diely Inkognita, ktorého aktéri chcú baviť divákov aj v čase krízy. Rovnako to platí aj o glosátoroch štvrtkovej Sedmičky, ktorí i naďalej glosujú udalosti posledných dní, či špecialistoch Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorí spoločne s Juniorom tento týždeň nakrúcali špeciálne diely relácie venované aktuálnej situácii. Miesto súťaženia v nich ukážu, ako navariť v čase izolácie z bežných surovín a ako ozvláštniť aj najbežnejšie ingrediencie a jedlá," uviedol Grega.

Zdroj: TV Joj / Inkognito

Aké opatrenia prijímajú v súčasnej dobe riaditelia televízií a aké dopady bude mať koronakríza na ich ďalšie fungovanie, si môžete prečitať aj v týchto článkoch:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.