Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.04.2020, 14:20

Koronakríza ohrozuje finále SuperStar. Aké sú plány televízie?

Prioritou je zdravie a bezpečnosť všetkých zúčastnených.

Koronakríza ohrozuje finále SuperStar. Aké sú plány televízie?
Zdroj: TV Markíza

SuperStar sa pomaly blíži do finále a jej sledovanosť kontinuálne rastie. Premiéru posledného, ôsmeho zostrihu z kastingov si v nedeľu 5. apríla pozrelo na Markíze rekordných 586-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, v porovnaní s predchádzajúcou epizódou ide o nárast o 65-tisíc divákov. V mladšom publiku 12-54 ročných divákov sa stala dokonca najsledovanejším nespravodajským programom celého uplynulého týždňa.

Ako budú prebiehať ďalšie prenosy z divadla? Neohrozia mimoriadne opatrenia prijaté v súvislosti so šírením koronavírusu finálové prenosy?

Bojové podmienky v "divadle"

Televízia Markíza má ešte nakrútených šesť epizód z fázy „divadlo“, čo je o dve viac oproti pôvodnému plánu. "Už túto nedeľu (12. apríla) sa diváci môžu tešiť na prvú epizódu “Super výberu”," hovorí PR manažér Lukáš Kočišek.

Do Super výberu postúpila z 8 kastingových kôl 80-tka najlepších spevákov. Vysielanie šiestich epizód “Super výber”, ktoré diváci poznajú aj pod názvom Divadlá, je naplánované do polovice mája.

"Už prvá epizóda bude riadne nabitá emóciami a súťažiacich čakajú bojové podmienky! Aj preto sa veľmi príznačne nakrúcalo v reálnom vojenskom bunkri neďaleko Prahy. 80-tka najlepších spevákov z kastingov sa už túto nedeľu bude musieť popasovať nielen s veľkou konkurenciou, ale aj svojimi možnosťami - čaká ich únava, vypätie, nedostatok spánku," uvádza podrobnosti Kočišek.

O ich postupe bude rozhodovať 5-členná porota v zložení Paľo Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Monika Bagárová a Patricie Pagáčová.

Finále zostáva otvorené

Priebeh finálových prenosov bude závisieť od vývoja šírenia ochorenia COVID-19. "Televízia veľmi pozorne sleduje vývoj situácie s koronavírusom a v súvislosti so živými finálovými prenosmi sa rozhodne podľa aktuálnej situácie, preto je v súčasnosti predčasné robiť akékoľvek závery. Maximálnou prioritou je ale zdravie a bezpečnosť všetkých zúčastnených," uzatvára Kočišek.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.