Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
14.04.2020, 17:15

Televízia Joj vytvorila portál pre umelcov. Ich vystúpenia prinesie do obývačiek divákov

V ponuke je už live premiéra muzikálu Spievankovo, koncert Čekyho alebo workshop Jána Gorduliča.

Televízia Joj vytvorila portál pre umelcov. Ich vystúpenia prinesie do obývačiek divákov
Zdroj: Facebook Mariána Čekovského

Mimoriadne opatrenia prijaté v súvislosti s pandémiou ochorenia COVID-19 zastavili plány všetkých umelcov, ktorí pripravovali v najbližších mesiacoch divadelné, hudobné či iné vystúpenia a turné. Televízia Joj preto spustila novú platformu Inviton, kde prináša podujatia umelcov online.

Prvé podujatie televízia pripravila spolu s autormi muzikálu Spievankovo. Do obývačiek tak prinesie live premiéru muzikálu Spievankovo s podtitulom Zázračný poklad. Záujemcovia ho budú môcť sledovať za symbolické vstupné, za ktoré televízia zakúpi respirátory pre lekárov v detskej nemocnici.

Ďalším podujatím bude napríklad koncert Mariána Čekovského a rómskej kapely Lomnické Čháve alebo workshop Ako streamovať s Jánom Gorduličom.

Na platforme Inviton si môže záujemca o niektoré z podujatí zakúpiť „lístok“, čo je v tomto prípade unikátny kód, po zadaní ktorého môže sledovať vybrané podujatie. Inviton je však otvorenou platformou pre všetkých umelcov, ktorí si na ňu môžu pridať vlastné podujatie. Inviton si účtuje poplatok z predaja vstupeniek prípadne doplnkových služieb. Cez platformu môžu umelci predávať vlastné online eventy aj na svojich stránkach.​

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.