Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
16.04.2020, 09:30

O titul SuperStar zabojuje päťdesiatka súťažiacich. Čo ich čaká?

Finálová zostava bude známa 17. mája.

O titul SuperStar zabojuje päťdesiatka súťažiacich. Čo ich čaká?
Zdroj: TV Markíza

SuperStar sa posunula do ďalšej fázy. Po zostrihu z kastingov sa presunuli porotcovia aj postupujúci súťažiaci do nových priestorov. Do Super výberu postúpila z 8 kastingových kôl 80-tka najlepších spevákov.

Nová fáza boja o titul SuperStar sa nakrúcala v netradičných priestoroch reálneho vojenského bunkra neďaleko Prahy. 

„Priestory sú viac ako symbolické, pretože súťažiaci boli vystavení naozaj bojovým podmienkam. Museli „zápasiť“ nielen s veľkou konkurenciou, ale aj nedostatkom spánku, neistotou a vypätím. Vo vojenskom bunkri sme nakrúcali viac ako 20 hodín takmer nepretržite,“ opisuje nakrúcanie režisér a kreatívny producent SuperStar Pepe Majeský.

V druhom kole Super výberu, ktoré odvysiela Markíza v nedeľu 19. apríla,  súťažiaci postupne predstúpia pred päťčlennú porotu a predvedú svoje vystúpenie s hudobným doprovodom. Od poroty v zložení Paľo Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Monika Bagárová a Patricie Pagáčová si vypočujú jeden z troch verdiktov:

  • Postupuješ ďalej.
  • Nepostupuješ a v súťaži okamžite končíš.
  • Na verdikt si ešte musíš počkať.
Zdroj: TV Markíza

​Vyraďovací "masaker" vyselektoval päťdesiatku súťažiacich, ktorí budú najbližšiu nedeľu (19. apríla) pokračovať v boji o titul SuperStar. Prvý dramatický Super výber si nenechalo ujsť 566-tisíc divákov starších ako 12 rokov, čo je doposiaľ druhý najlepší výsledok v aktuálnom ročníku SuperStar. Rekordných 586-tisíc divákov zaznamenal posledný zostrich kastingov z týždňa predtým. 

Päťdesiat semifinalistov má pred sebou ešte päť kôl, v rámci ktorých sa budú musieť predviesť v skupinách, duetoch aj sólo vystúpeniach. Ďalšie Super výbery sa nakrúcali aj v priestoroch mestského divadla v Karlových Varoch, luxusného hotela či hudobného klubu.

Finálová zostava, v ktorej sa nachádza nová SuperStar 2020, bude známa 17. mája. Ako budú prebiehať finálové fázy tohto ročníka speváckej súťaže zatiaľ nie je známe.

Televízia pozorne sleduje vývoj situácie v súvislosti s pandémiou koronavírusu. "V súčasnosti pracujeme s niekoľkými verziami, ako by mohla najúspešnejšia hudobná súťaž pokračovať, zatiaľ je ale predčasné ktorúkoľvek z nich konkretizovať. Naďalej však platí, že absolútnou prioritou je zdravie a bezpečnosť všetkých zúčastnených," uviedla Alexandra Hrušková, PR manažérka televízie Markíza.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.