Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
21.04.2020, 10:00

Jaro Slávik uvádza novú talkshow. Predstaví v nej talentovaných ľudí z rôznych oblastí

Novinka Booyang TV odštartuje vo štvrtok 23. apríla na webe televízie Joj.

Jaro Slávik uvádza novú talkshow. Predstaví v nej talentovaných ľudí z rôznych oblastí
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ pripravila pre svojich divákov ďalšiu online novinku. Vo štvrtok 23. apríla spustí na www.joj.sk talentovú talkshow Jara Slávika Booyang TV.

Aktuálna spoločenská situácia súvisiaca s ochorením Covid-19 nepraje mnohým, no zároveň vytvára priestor na nové nápady. Televízia JOJ prichádza s novou talentovou talkshow porotcu šou Česko Slovensko má talent.

Jaro Slávik pozýva do svojho programu Booyang TV talentovaných ľudí zo všetkých oblastí spoločenského života. V prvej premiérovej epizóde sa naživo predstavia Vilo Habo a Mirka Luberdová v kuchárskom súboji, vizážistka Lucid Sládečková porozpráva o tom, ako si doma spraviť vlasy, makeup a nechty. Nebude chýbať videohovor s Bike O´Clock, ktorých diváci poznajú z Česko Slovensko má talent, či tanečná choreografia a rozhovor v podaní Moniky Yamamoto či zaujímavé videá.

„Booyang TV je televízna show prezentujúca najzaujímavejšie a najkreatívnejšie videá autorov, ktorí ich zverejnili v novej mobilnej talentovej aplikácii Booyang. Názov Booyang je odvodený zo slovanskej mytológie, v ktorej bájny ostrov Bujan predstavuje niečo ako raj: cieľ nášho snaženia. Ten, kto sa naň chce dostať, musí prejsť strastiplnú cestu. Rovnako je to aj s úspechom v zábavnom priemysle. Každý, kto chce uspieť, musí prejsť veľmi náročnú a namáhavú cestu. Booyang, moja talentová aplikácia, pomáha všetkým tým, ktorí majú chuť a energiu tvoriť a chcú nájsť svoje publikum a nakoniec preraziť do sveta šoubiznisu,” hovorí Jaro Slávik.

Talentová talkshow Booyang TV bude dostupná na www.joj.sk v premiérach štyri štvrtky po sebe vždy o 21:00. Pozrite si upútavku:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.