Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.04.2020, 10:20

Orange pridáva do ponuky nový kanál Love Nature HD. Prináša dokumenty pre milovníkov prírody

Dokumentárny program Love Nature HD/4K je novinkou v portfóliu IFC MEDIA.

Orange pridáva do ponuky nový kanál Love Nature HD. Prináša dokumenty pre milovníkov prírody
Zdroj: Love Nature HD

Nedotknutá africká divočina, úžasný podmorský svet či život v arktickom kráľovstve. Dnes, v čase nútenej izolácie, ponúka jedinečnú možnosť aspoň cez televíznu obrazovku navštíviť neobyčajné miesta našej planéty televízna stanica Love Nature HD.

“Sme radi, že sa nám podarilo priniesť na slovenský a český trh takúto jedinečnú dokumentárnu stanicu, ktorá si za pár rokov získala fanúšikov po celom svete. Veríme, že takto pomôžeme spríjemniť chvíle, keď musíme tráviť čas doma,” povedal Jozef Pipek, výkonný riaditeľ spoločnosti IFC Media, ktorá je exkluzívnym zástupcom Love Nature HD na Slovensku a v Českej republike.

Televízny program Love Nature HD pribudne od 22. apríla v ponuke Orange Slovensko. Do konca mája si ho môžu pozrieť všetci zákazníci Orange TV zadarmo. Neskôr pribudne aj do satelitnej služby Orange TV. Od minulého roka majú možnosť Love Nature HD sledovať aj zákazníci Skylinku.

Love Nature HD prináša od roku 2018 prírodovedné programy zo všetkých kontinentov v ultra vysokom rozlíšení (UHD) či vo formáte 4K. Medzi najobľúbenejšie programy patria série Big Cat Country, Afrika Wild Horizons, Arctic Secrets či Great Blue Wild.

Zdroj: Love Nature HD
Zdroj: Love Nature HD

​​Love Nature HD patrí medzinárodnej spoločnosti Blue Ant Media, ktorá vlastní a prevádzkuje množstvo kanálov na viacerých kontinentoch pod 14 značkami vrátane Love Nature, Smithsonian Channel Canada, BBC Earth (Canada), ZooMoo, Arcade Cloud a ďalších.

Spoločnosť IFC MEDIA patrí medzi lídrov v oblasti distribúcie platených televíznych programov na českom a slovenskom trhu. Zastupuje športové kanály Arena Sport 1 a 2, Auto motor a šport, GINX ESPORTS, z detských a lifestylových  programov Cartoon Network, Boomerang, Deluxe Music, Óčko TV, Óčko Black, Óčko White, ŠLÁGRTV, ŠLÁGR 2, spravodajské TA3, Euronews, CNN, programy pre dospelých radu Dorcel, Playboy TV, Leo TV, Extasy 4K, Extasy z filmových Filmbox programy z portfólia dokumentárnych programov je to Travelxp HD, Travelxp 4K a Love Nature HD/4K a ďalšie programy.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.