Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
10.05.2020, 19:00

Aj Horná Dolná sa ocitla v karanténe. Markíza odvysiela špeciálnu epizódu

Nakrúcanie prebiehalo mimoriadnym spôsobom.

Aj Horná Dolná sa ocitla v karanténe. Markíza odvysiela špeciálnu epizódu
Zdroj: TV Markíza

Mimoriadne opatrenia v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu ochromili aj slovenskú seriálovú tvorbu a televízie museli pozastaviť výrobu takmer všetkých svojich formátov.

Jedným z programov, ktorých sa dotkli karanténne opatrenia, je aj seriál Horná Dolná. Jeho tvorcovia však nakrútili jednu špeciálnu epizódu s názvom Horná Dolná v karanténe, ktorú odvysiela televízia Markíza v premiére vo štvrtok 14. mája o 20:30.

"Súčasná situácia nám neumožňuje ponúknuť divákom nové časti seriálu v podobe, na akú boli zvyknutí, veľmi si však vážime ich nehasnúcu priazeň, a tak vznikla Horná Dolná v karanténe. Špeciál, ktorý ukáže, ako prežívajú domácu izoláciu obyvatelia najznámejšej seriálovej dedinky. Určite netreba zdôrazňovať, že ich najväčšou zbraňou v boji proti koronavírusu je poriadna dávka humoru," povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Nakrúcanie tejto špeciálnej epizódy prebiehalo mimoriadnym spôsobom. Každý z účinkujúcich natočil svoje herecké vystúpenia vo vlastnej réžii bez priameho kontaktu s inými zložkami štábu a teda za dodržania všetkých bezpečnostných opatrení.

V špeciálnej epizóde si zahrali všetky hlavné postavy. "Našou úlohou je prinášať divákom zábavu. V ťažkých dobách o to viac, preto ma veľmi teší, že budeme opäť na obrazovkách s premiérovou časťou a možno vyčaríme pár úsmevov. Som hrdý na to, ako sa Slováci postavili k tejto situácii a verím, že vďaka Hornej Dolnej na chvíľu zabudnú na všetky obmedzenia a nepríjemnosti," povedal za celý herecký tím Peter Brajerčík alias seriálový Lacko Frlajz.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.