Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
13.05.2020, 10:00

Poznáme detaily finále SuperStar. Nakrúcať sa bude v známom pražskom štúdiu

Finále bude vysielané naživo a o finalistoch budú rozhodovať diváci prostredníctvom sms hlasovania. 

Poznáme detaily finále SuperStar. Nakrúcať sa bude v známom pražskom štúdiu
Zdroj: TV Markíza

Tohtoročná SuperStar má pred sebou už len tri kolá. ​Po poslednom SuperVýbere, ktorý televízia Markíza odvysiela už túto nedeľu, budú nasledoavť dve finálové kolá.

Vysielaní budú naživo a o finalistoch budú rozhodovať diváci prostredníctvom SMS hlasovania. V nedeľu 31. mája sa dozvieme, kto sa stane SuperStar roku 2020.

Obidve finálové kolá sa budú nakrúcať v pražskom štúdiu Jinonice. Hoci sa hovorilo o pražskom klube Epic, kde sa nakrúcali posledné kolá Supervýberu, nakoniec sa bude finále odohrávať v štúdiu, v ktorom sa natáčal minuloročný The Voice, a tiež kastingy na Superstar.

Posledný SuperVýber posunie do finále desať s aktuálne osemástich súťažiacich finalistov SuperStar. Počas finále budú bývať v hoteli s prísne stráženým režimom, aby sa minimalizoval ich kontakt s verejnosťou. 

The Voice
Zdroj: TV Markíza

​Všetky dokrútky budú realizované podľa prísne stanovených epidemiologických pravidiel. Hoci podľa najnovších opatrení platných v Českej republike už nie sú povinné rúška na verejnosti, štáb však bude s finalistami vždy nakrúcať v rúškach.

Vo finálových kolách budú finalisti spievať bez rúšok, porota bude takisto prítomná naživo a bez rúšok. Finalistov bude sprevádzať naživo kapela, ktorá bude takisto bez rúšok.

Diváci pravdepodobne nebudú prítomní: “Čo sa týka finálových kôl tohto ročníka SuperStar, televízia ešte stále finalizuje plán, ako nakrútiť finálové kolá. Dôležité v tejto chvíli pre divákov je, že robíme všetko pre to, aby bol víťaz prebiehúceho ročníka Superstar známy v plánovanom čase pred letom,” uviedla Lenka Horáková, PR manažérka televízie Markíza.

V nedeľu 17. mája odvysiela televízia Markíza posledný SuperVýber, z ktorého vzíde už spomenutých desať finalistov. Ako bude prebiehať posledné vyraďovacie kolo pred finále, si môžete pozrieť v tomto článku:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.