Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.05.2020, 12:40

Partička „chalaňov“ sa vracia v GejmHause. Svoj život v karanténe priblížia aj Cibulková a Valábik

Internetová televízia Mall.tv uvádza na obraz tri nové zábavné formáty.

Kým televízie zastavili nakrúcanie väčšiny formátov len postupne ich začínajú rozbiehať, internetové televízie, kde sú výroba a dodržiavanie hygienických nariadení podstatne jednoduchšie, prinášajú nové relácie aj napriek koronakríze.

Internetová televízia Mall.tv uvádza tri nové zábavné formáty: Gejmhaus, V školských laviach a Urob to doma, ktorých výrobu zastrešuje Dano Dangl.

​​V relácii GejmHaus sa na obraz vrátila obľúbená zostava "chalaňov", teda štvorica Juraj Kemka, Mariána Miezga, Robo Jakaba a Lukáša Latinák, pod taktovkou Dana Dangla.

Každý z nich je vo vlastnej miestnosti a postupne plnia zadania a odpovedajú na otázky, nad akými by asi človeka inak nenapadlo uvažovať.

Zdroj: MallTV / GejmHaus
Zdroj: MallTV / GejmHaus
Zdroj: MallTV / GejmHaus
Zdroj: MallTV / GejmHaus
Zdroj: MallTV / GejmHaus

​Keďže sa väčšina žiakov a študentov pred letom do škôl asi nevráti, môžu si diváci pripomenúť atmosféru vyučovacej hodiny s Dominikou Kavaschovou, Romanom Pomajbom, Jerrym alebo Lukášom Latinákom v relácii V školskej lavici.

Herci v televíznej škole absolvujú predmety ako slovenčina a literatúra, angličtina, geografia, dejepis, sexuálna výchova a etika a biológia a vďaka skúsenému učiteľovi zistia, čo si ešte pamätajú a čo už nie. Jedným z pedagógov bude aj Peter Uhrín, ktorý získal prestížne ocenenie Učiteľ roka.

Zdroj: MallTV / V školskej lavici
Zdroj: MallTV / V školskej lavici

​Poslednou zo série nových relácií je Urob to doma, kde známe tváre ukážu, ako trávia svoj voľný čas v období izolácie a ako sa vysporiadajú s výzvami, ktoré si budú posielať.

Hneď prvú výzvu odštartuje Dominika Cibulková. Okrem nej sa môžu diváci tešiť aj na Zuzku Šebovú, Juraja Šoka Tabačeka, Mariana Čekovského, Janku Kovalčíkovú a Borisa Valábika.

Zdroj: MallTV / Urob to doma
Zdroj: MallTV / Urob to doma

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.