Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
18.05.2020, 10:35

SuperStar vstupuje do živých finálových kôl. O titul bojuje desať finalistov

O osude súťažiacich už nebude rozhodovať porota, ale o víťazovi rozhodnú diváci.

SuperStar vstupuje do živých finálových kôl. O titul bojuje desať finalistov
Zdroj: TV Markíza / TOP 10 finalistov

SuperStar vrcholí a divákov čakajú v nedeľu 24. mája a 31. mája dva živé finálové prenosy, v ktorých bude desať finalistov zo Slovenska a Česka bojovať o titul SuperStar 2020 a výhru v hodnote 75 000 eur.

O osude súťažiacich doposiaľ rozhodovala porota, v živých kolách o víťazovi rozhodnú už iba diváci.

Dva živé finálové prenosy odvysielajú televízie Markíza a Nova za prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení a bez prítomnosti divákov.

"V prvom prenose sa za sprievodu živej kapely predstaví kompletná desiatka finalistov a na základe diváckeho hlasovania päť súťažiacich s najnižším počtom hlasov šou opustí. V druhom živom prenose - Superfinále - vystúpi pätica postupujúcich, každý s dvomi pesničkami. Divácke hlasovanie sa následne pozastaví a SuperStar opustia ďalší dvaja súťažiaci s najnižším počtom hlasov. Z troch najúspešnejších sa stanú superfinalisti a divákom zaspievajú ešte raz. Jeden z nich sa potom stane SuperStar 2020," vysvetľuje pravidlá kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský.

Produkcia a realizácia oboch živých prenosov bude prebiehať bez prítomnosti publika. Súťažiaci aj porota prejdú testom na ochorenie COVID-19. Samozrejmosťou a povinnosťou sú rúška, rukavice, štíty a ďalšie zdravotnícke pomôcky pre štáb. Súťažiaci, porota a kapela budú počas živého vysielania na obrazovke bez rúšok.

​Natáčanie všetkých medailónov bude prebiehať za prísne stanovených hygienických pravidiel podľa aktuálnych opatrení. Finalisti sa ubytujú v hoteli s prísne stráženým režimom, aby sa minimalizoval kontakt s verejnosťou.

S rodinnými príslušníkmi súťažiacich sa v priebehu živých prenosov spojí produkcia online vďaka moderným technológiám. Diváci tak uvidia bezprostredné reakcie.
Môžu sa tešiť napríklad na živé vysielanie z backstage, rozhovory so súťažiacimi a bezprostrednú atmosféru mimo dosahu kamier.

Do živých prenosov postupuje týchto desať finalistov: Lucie Bikárová, Diana Koval'ová, Júlia Kramárová, Esther Lubadika, Dominika Lukešová, Barbora Piešová, Timotej Májsky, Giovanni Ricci, Martin Schreiner, Michal Šafrata.

Počas živých prenosov nebude chýbať ani porota v zložení Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Monika Bagárová a Patricie Pagáčová.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.