Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
20.05.2020, 13:40

SuperStar v živých prenosoch dodržiava prísne hygienické opatrenia. Test na Covid-19 absolvovali porota, finalisti aj štáb

Nakrúcanie bude prebiehať bez prítomnosti divákov, ktorí rozhodnú o víťazovi v SMS hlasovaní.

SuperStar v živých prenosoch dodržiava prísne hygienické opatrenia. Test na Covid-19 absolvovali porota, finalisti aj štáb
Zdroj: TV Markíza

SuperStar má pred sebou už len dva živé prenosy, v ktorých desať finalistov zo Slovenska a Česka zabojuje o titul SuperStar 2020 a výhru v hodnote 75 000 eur. O osude súťažiacich už budú rozhodovať len diváci svojimi SMS hlasmi, porota bude mať len poradný hlas. V nedeľu 31. mája sa dozvieme, kto sa stane tohtoročnou SuperStar.

Obidve finálové kolá sa budú nakrúcať v pražskom štúdiu Jinonice, v ktorom sa natáčal minuloročný The Voice, a tiež kastingy na Superstar. Nakrúcanie bude prebiehať za prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení a bez prítomnosti divákov. Minulý týždeň sa otestovala na Covid-19 slovenská časť štábu a tiež slovenskí finalisti, aby mohli vycestovať do Prahy.

Testovanie na Covid-19 absolvovali aj českí finalisti a tiež všetci porotcovia. Paľo Habera sa otestoval v USA, Marián Čekovský na Slovensku, Patricie Pagáčová, Monika Bagárová a Leoš Mareš boli testovaní v utorok poobede v Českej republike.

Zdroj: TV Markíza

​Taktiež budú otestovaní tanečníci, maskéri, kaderníci a všetky osoby, ktoré sa nejakým spôsobom fyzicky dotýkajú súťažiacich a poroty, alebo sú s nimi vo veľmi tesnom kontakte. Ďalšia vlna testovania súťažiacich aj poroty bude nasledovať v priebehu nasledujúceho týždňa, pred druhým živým prenosom. 

Na testovanie využívajú služby výjazdného lekára, ktorý príde na dohodnuté  miesto a vo vydezinfikovanej miestnosti urobí odbery. Výsledky testov sú k dispozícii na druhý deň. Všetci účinkujúci sú ubytovaní spolu v jednom hoteli, s minimálnym kontaktom s verejnosťou a dodržiavajú prísne bezpečnostné opatrenia. 

​Do finále postúpilo týchto desať súťažiacich: Lucie Bikárová, Diana Koval'ová, Júlia Kramárová, Esther Lubadika, Dominika Lukešová, Barbora Piešová, Timotej Májsky, Giovanni Ricci, Martin Schreiner, Michal Šafrata. Počas živých prenosov nebude chýbať ani porota v zložení Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Monika Bagárová a Patricie Pagáčová.

Aktuálna šiesta séria SuperStar je najsledovanejšou za posledné tri ročníky, teda od roku 2015. Sledovanosť posledných piatich epizód neklesla pod 600-tisíc divákov, rekordom bolo 655-tisíc divákov na konci apríla. Posledné kolo SuperVýberu sledovalo 601-tisíc divákov. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.