Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.06.2020, 12:25

Veľký návrat detí do škôl. Minister školstva Gröhling bude večer diskutovať na Markíze

Televízia Markíza dnes uvedie ďalšie vydanie spravodajského špeciálu Koronavírus: Mimoriadna relácia.

Veľký návrat detí do škôl. Minister školstva Gröhling bude večer diskutovať na Markíze
Zdroj: TASR/Milan Kapusta

Televízia Markíza uvedie aj dnes večer, v utorok 2. júna, ďalšie vydanie svojho spravodajského špeciálu Koronavírus: Mimoriadna relácia.

Témou dnešnej mimoriadnej relácie bude veľký návrat detí do škôl. Ako bude tento návrat prebiehať a dostanú sa do škôl a škôlok všetci? Ako bude vyzerať september a ako zareagujú školy v prípade druhej vlny pandémie nového koronavírusu?

Tému bude moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová rozoberať so svojimi hosťami - ministrom školstva Branislavom Gröhlingom (SaS), ktorý sa stretne s riaditeľom materskej, základnej a strednej školy. Pripojí sa aj s držiteľ ocenenia Učiteľ Slovenska 2019 Peter Pallo.

Aký školský režim nastavili svojim deťom povedia v ďalšej časti relácie moderátorka Andrea Šprochová, speváčka Mária Čírová a herečka Petra Polnišová. Herec zo seriálu Oteckovia Richard Labuda prezradí, ako prežíval online vyučovanie v posledných mesiacoch on.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.