Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.06.2020, 16:05

Pellegrini a Šeliga budú diskutovať v relácii Na hrane, témou bude aj odchod expremiéra zo Smeru

Politickú diskusiu Na hrane odvysiela TV Joj vo štvrtok 11. júna o 21:40.

Pellegrini a Šeliga budú diskutovať v relácii Na hrane, témou bude aj odchod expremiéra zo Smeru
Zdroj: TV JOJ

Televízia Joj odvysiela vo štvrtok 11. júna o 21:40 ďalšie vydanie svojej politickej diskusie Na hrane. V dueli sa tentokrát stretnú dvaja podpredseovia parlamentu - Juraj Šeliga (Za ľudí) a Peter Pellegrini (Smer-SD).

Peter Pellegrini dnes na brífingu v Banskej Bystrici oznámil, že v najbližších dňoch definitívne odíde zo strany. Expremiér už pred voľbami naznačoval, že sa s Ficom od seba mentálne vzďaľujú a ich videnie sveta sa rozlišuje. Možnosti svojej budúcnosti bude riešiť v najbližších týždňoch, jeho plánom je založenie novej strany, časom by chcel založiť aj vlastný poslanecký klub v parlamente.

Pellegrini je v súčasnosti aj podpredsedom parlamentu a povedal, že na júnovej alebo septembrovej schôdzi sa rozhodne o tom, či v nej aj zotrvá, alebo post zostane Smeru.Z poslancov Smeru sa na Pellegriniho stranu postavili Denisa Saková, Richard Raši, Peter Žiga či Matúš Šutaj Eštok. 

Moderátor Michal Magušin bude so svojimi hosťami rozoberať aj aktuálne spoločenské a politické témy a oboch politikov sa bude pýtať tiež na otázky od divákov, ktoré môžu písať na Facebooku relácie.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.