Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
12.06.2020, 11:10

HUSTE.tv odvysiela naživo všetky zápasy Fortuna ligy

HUSTE.tv odvysiela všetkých 30 zápasov slovenského ligového futbalu bezplatne v HD kvalite.

HUSTE.tv odvysiela naživo všetky zápasy Fortuna ligy
Zdroj: TASR

Diváci a futbaloví fanúšikovia, ktorí sa kvôli súčasným opatreniam nedostanú na tribúny pokračujúcej Fortuna ligy, si budú môcť všetky zápasy pozrieť naživo. Zadarmo ich odvysiela HUSTE.tv a nájdu ich aj v mobilnej aplikácii TV JOJ

Nečakaná futbalová „koronaprestávka“ trvala na Slovensku približne tri mesiace. Testy v kluboch Fortuna ligy z predchádzajúceho týždňa nepriniesli ani jeden pozitívny prípad ochorenia COVID-19, ligový futbal na Slovensku tak konečne zažije reštart po nútenej pauze zavinenej pandémiou.

Po štyroch kolách jarnej časti futbalovej Fortuna ligy pokračuje už tento víkend neštandardná sezóna skrátenou nadstavbou piatich kôl v skupinách o titul a o udržanie sa.

Na štadiónoch môže byť v júni prítomných len 500 ľudí, od júla to bude do tisíc. Pre všetkých ostatných fanúšikov slovenského futbalu odvysiela HUSTE.tv všetkých 30 zápasov naživo a bezplatne v HD kvalite. Diváci tiež môžu futbal sledovať kdekoľvek a kedykoľvek v aplikácii TV JOJ na svojom mobile.

Fortuna liga začína už túto sobotu 13. júna piatimi zápasmi od 17:00 hod. a dohrávkou v nedeľu o 18:00 hod. medzi MŠK Žilina a FC Spartak Trnava.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.