Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
24.06.2020, 09:30

RTVS má novú hovorkyňu. Zmena nastáva po troch rokoch

Doterajšiu hovorkyňu Eriku Rusnákovú vystrieda Andrea Pivarčiová.

RTVS má novú hovorkyňu. Zmena nastáva po troch rokoch
Zdroj: Andrea Pivarčiová

Od 1. júla prichádza v RTVS k niekoľkým personálnym zmenám.

Novou hovorkyňou a šéfkou Odboru komunikácie sa stane Andrea Pivarčiová. V oblasti komunikácie a PR pracuje od roku 2004. Počas tohto obdobia bola špecialistkou internej a externej komunikácie a hovorkyňou Slovenskej pošty a tiež hovorkyňou Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. Naposledy pôsobila ako hovorkyňa ministerstva školstva.

Pivarčiová na poste hovorkyne RTVS vystrieda doterajšiu hovorkyňu a vedúcu Odboru komunikácie Eriku Rusnákovú, ktorá bude od júla viesť Odbor online spravodajstva na Sekcii nových médií, ktorého hlavnou úlohou je príprava, spustenie a zodpovednosť za obsah nového spravodajského webu RTVS.

Rusnáková bola hovorkyňou RTVS od roku 2017, od nástupu Jaroslava Rezníka na post generálneho riaditeľa. V minulosti bola takmer desať rokov redaktorkou TASR a neskôr pracovala na ministerstve životného prostredia a ministerstve zahraničných vecí. 

Ďalšia zmena nastane aj v televíznej programovej služby Jednotka. Intendantom sa stane Vincent Štofaník. Štofaník má vyše dvadsaťročné skúsenosti z pôsobenia v médiách. Pracoval na rôznych pozíciách v súkromnej aj verejnoprávnej televízii a štyri roky bol programovým riaditeľom Slovenského rozhlasu. Rovnako dve desaťročia pôsobí v médiách na rôznych pozíciách  

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.