Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
23.06.2020, 17:40

6 tipov na júlové premiéry na HBO a HBO GO

Prinášame tipy na seriálové a filmové novinky, ktoré uvedie HBO na začiatku prázdnin.

6 tipov na júlové premiéry na HBO a HBO GO
Zdroj: CinemArt SK / Brad Pitt vo filme Ad Astra

Ad Astra

22.storočie. Brad Pitt putuje na vonkajší okraj slnečnej sústavy, aby zastavil hrozbu pre život na Zemi. Objavuje tam tajomstvá, ktoré spochybňujú povahu ľudskej existencie a naše miesto vo vesmíre.

Umelá inteligencia je integrovaná do všetkých priemyselných odvetví, Mesiac a Mars sú kolonizované, ľuďmi osídlené satelity obiehajú okolo Neptúnu, najvzdialenejšej planéty slnečnej sústavy.

Na Zemi sa stavia nová babylónska veža. Je to anténa, ktorej koniec dosahuje až do vesmírneho priestoru a ktorá má slúžiť k vyhľadávaniu inteligentného mimozemského života.

Ford v Ferrari (Le Mans '66)

Legendárny príbeh o tom, ako konštruktér áut Carroll Shelby (Matt Damon) a britský jazdec Ken Miles (Christian Bale) postavia pre automobilku Ford revolučný závodný automobil Ford GT40, aby s ním zvíťazili nad Enzom Ferrarim v dvadsaťštyrihodinovom závode Le Mans vo Francúzsku v roku 1966.

Autá stajne Ferrari víťazia na okruhu Le Mans nepretržite už od roku 1960. Shelby, Miles a ich tím sú odhodlaní s autom Ford GT40 túto víťaznú šnúru pretrhnúť.

Banksy a vzostup pouličného umenia (Banksy and the Rise of Outlaw Art)

Zoznámte sa, Banksy. Najznámejší pouličný umelec na svete, ktorého politické diela a kuriózne nezákonné kúsky poburujú establishement už vyše dve desaťročia. Všetko sa začína v Bristole, britskom meste, ktorého najznámejší páchateľ trestných činov je zároveň jeho najoslavovanejším umelcom...

Zriedkavé rozhovory s Banksym o tom, ako sa ilegálny umelec stal vodcom nového revolučného hnutia a vybudoval multimiliónové impérium, zatiaľ čo jeho identita zostáva záhadou.

Ľadové kráľovstvo II. (Frozen II)

Prečo sa Elsa narodila s magickými schopnosťami? Odpoveď na túto otázku ju láka, zároveň však ohrozuje jej kráľovstvo. Spolu s Annou, Kristoffom, Olafom a Svenom sa vydávajú na pozoruhodnú a nebezpečnú cestu.

Vo filme Ľadové kráľovstvo sa Elza obávala, či jej schopnosti nie sú pre svet príliš silné a nebezpečné. V Ľadovom kráľovstve 2 musí dúfať, že sú dostatočné...

Doom Patrol II.

V čele obľúbených superhrdinov zo sveta DC - Robotmana, Negative Mana, Elasti-Woman a Crazy Jane stojí šialený vedec Niles Caulder alias Šéf. Každý z členov Doom Patrol utrpel nejakú strašnú nehodu, z ktorej vyviazol obdarený nadľudskými schopnosťami, ale aj zjazvený, prípadne dokonca znetvorený.

Traumatizovaní členovia tímu objavia vďaka Šéfovi svoje jedinečné poslanie a spoja sily v snahe preskúmať tie najpodivnejšie javy, aké existujú.

Perry Mason

Nový seriál Perry Mason je už dostupný na HBO a HBO GO. V dramatickom seriáli, ktorého postavy vychádzajú z príbehov spisovateľa Erlea Stanleyho Gardnera, hrá hlavnú úlohu držiteľ ceny Emmy - Matthew Rhys. Sleduje počiatky najlegendárnejšeho obhajcu v dejinách americkej literatúry, Perryho Masona.

Keď na dvere jeho kancelárie zaklope prípad desaťročia, znamená to pre Masona dve veci - jednak možnosť vytrvalo prenasledovať zločin v meste, ktoré je prehnité.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.