Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
26.06.2020, 19:10 Aktualizované dňa 27.06.2020 o 10:10

Víkendové diskusie: Matovič zhodnotí 100 dní vlády, parlamentné strany sa stretnú na Jednotke

Televízie cez víkend odvysielajú posledné politické diskusie pred letnou prestávkou.

Víkendové diskusie: Matovič zhodnotí 100 dní vlády, parlamentné strany sa stretnú na Jednotke
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Hosťom Sobotných dialógov bude premiér Igor Matovič (OĽaNO). S moderátorkou Martou Jančkárovou zhodnotí prvých 100 dní vlády, pripravenosť na možnú druhú vlnu koronavírusu a ekonomické dosahy koronakrízy. Reláciu vysiela Rádio Slovensko v sobotu o 12:10.

Televízie cez víkend odvysielajú posledné politické diskusie pred letnou prestávkou.

Do nedeľnej relácii O 5 minút 12 pozvala Jednotka zástupcov všetkých parlamentných strán. Moderátor Marek Makara s nimi zhodnotí prvých 100 dní koaličnej vlády a preberie výzvy pre politikov v najbližšom období.

Hosťom druhej časti relácie bude podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič, ktorý bude s moderátorom diskutovať o európskom pláne obnovy ekonomík a rozpočte EÚ.

​V relácii Na telo sa stretnú dvaja politici a televízia Markíza zverejní dva exkluzívne prieskumy. Moderátor Michal Kovačič privíta v štúdiu ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS) a podpredsedu parlamentu Petra Pellegriniho (nezávislý).

Diskutovať budú o najväčšej politickej kauze tohto týždňa, ktorou je možné plagiátorstvo diplomovej práce predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina), ďalšími témami budú podnikateľské “kilečko” a tiež pokles ekonomiky.

Na divákov čakajú aj výsledky dvoch exkluzívnych prieskumov. Prvý predstaví preferencie existujúcich politických strán, druhý ukáže zmeny, ktoré by nastali pri vzniku strany Petra Pellegriniho.

Hosťami relácie V politike na TA3 budú v nedeľu od 11:00 minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO), predseda parlamentného výboru pre financie a rozpočet
Marián Viskupič (SaS), podpredseda výboru Ladislav Kamenický (Smer-SD),
štátny tajomník ministerstva zahraničia Martin Klus (SaS) a podpredseda parlamentného výboru pre európske záležitosti Peter Kmec (Smer-SD).

Moderátor Norbert Dolinský rozoberie s ministrom zdravotníctva aktuálnu epidemiologickú situáciu, s členmi finančného výboru sa bude venovať ekonomickej prognóze Slovenska a o balíku obnovy EÚ a efektivite čerpania fondov bude diskutovať s poslednými dvoma spomenutými hosťami.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.