Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.06.2020, 11:40

Na telo pokračuje bez prestávky aj v lete, presúva sa však na web

Politickú diskusiu nájdu diváci počas prázdnin na webe pod názvom Na telo plus.

Na telo pokračuje bez prestávky aj v lete, presúva sa však na web
Zdroj: TV Markíza

Politická diskusná relácia Na telo s moderátorom Michalom Kovačičom si tento rok nedá prestávku ani počas letných prázdnin. Pod upraveným názvom Na telo plus ju diváci budú môcť sledovať online na spravodajskom portáli TVnoviny.sk. Nové vydanie bude zverejnené každú nedeľu o 18:00.

Koncept relácie ostáva nezmenený, naďalej pôjde o debatu s pozvanými hosťami z radov politikov na aktuálne témy, ktoré hýbu Slovenskom.

"Záujem o politiku je aj počas leta enormný, a preto sme sa rozhodli pokračovať v Na telo na našom spravodajskom webe TVnoviny.sk. Od septembra sa samozrejme Na telo vracia aj na televízne obrazovky," povedal Henrich Krejča, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza.

"Ani politická scéna nemá letnú prestávku. Veci sa neustále dejú v koalícii aj opozícii, ovplyvňuje to aj koronakríza a vláda musí reagovať," dodal moderátor relácie Michal Kovačič.

Prvú epizódu online relácie Na telo plus si návštevníci na webe TVnoviny.sk môžu pozrieť už túto nedeľu o 18:00.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.