Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
07.07.2020, 14:30

Zmena vo vydavateľstve NMH. Končí obchodný riaditeľ

Ladislav Ollé z vydavateľstva odchádza na konci augusta.

Zmena vo vydavateľstve NMH. Končí obchodný riaditeľ
Zdroj: archív

Ladislav Ollé ku koncu augusta odchádza na vlastnú žiadosť z pozície riaditeľa obchodu a distribúcie vydavateľstva News and Media Holding (NMH). Pre Stratégie to potvrdil generálny riaditeľ spoločnosti NMH Michal Teplica.

Do NMH mieri nová posila, je ním Lukáš Bednár, ktorý prichádza z mediálnej agentúry Media and Digital Services, kde zastával funkciu Digital Development Leader. V NMH bude mať na starosti online. Meno nástupcu Ladislava Ollého nie je ešte známe.

Ladislav Ollé bol súčasťou vydavateľstva News and Media Holding od januára 2019. Najprv bol šéfom B2B, kde bol zodpovedný za obchodné výsledky týždenníka TREND a TREND konferencií. Od apríla minulého roka nahradil na poste riaditeľa obchodu a distribúcie Tomáša Dzurendu.

Ollé predtým pôsobil s prestávkami na pozícii obchodného riaditeľa vo vydavateľstve MAFRA Slovakia, kde vychádza aj magazín Stratégie, začínal v Ringieri, kde pôsobil 8 rokov na pozícií key account managera inzercie. V mediálnej oblasti pôsobí od roku 1998.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou. Do jej portfólia patria napríklad denník Plus jeden deň, týždenníky Plus 7 dní, Život, Trend, Šarm či Nový Čas pre ženy a mesačníky Eva alebo Záhradkár, a tiež regionálne maďarské tituly Vasárnap a Ujszó. Spoločnosť prevádzkuje portály Pluska.sk a Centrum.sk.

Poznámka: Stratégie nesprávne uviedli termín odchodu Ladislava Ollého, ktorý bol neskôr upravený, ako aj pozíciu nového šéfa onlinu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.