Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
09.07.2020, 21:56

Dobrá správa pre milovníkov seriálu Koruna. Netflix potvrdil pokračovanie

Ani v šiestej sérii sa nestretneme s príbehom Harryho a Meghan.

Dobrá správa pre milovníkov seriálu Koruna. Netflix potvrdil pokračovanie
Zdroj: Netflix

Napriek tomu, že Netflix pôvodne hovoril o ukončení seriálu The Crown (Koruna) piatou sériou, v týchto dňoch nečakane oznámil svojim priaznivcom, že bude pripravovať aj šiestu sériu. Prvá časť seriálu The Crown sa objavila na Netflixe ešte v roku 2016. Seriál mapuje život a súčasnej kráľovnej Alžbety II. a patrí k jedným z najúspešnejších.

"Keď sme začali diskutovať o piatej sérií, zistili sme, že by sme sa v záujme dodržania komplexnosti príbehu mali vrátiť k pôvodnému plánu šiestich sérií," povedal scenárista príbehu Peter Morgan. Ale ani šiesta séria nepriblíži divákov k súčasnosti.

Tí, ktorí sa tešia, že by mohli vidieť v piatej a šiestej sérii princa Harryho a jeho manželku Meghan, budú sklamaní. Autori príbehu sa podľa zahraničných médií nebudú chcieť priblížiť k súčasnosti. Samozrejme, šiesta séria, ako avizujú tvorcovia, bude posledná.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.