Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
14.07.2020, 10:00

Seriálová novinka Štyri svadby a jeden pohreb čoskoro odštartuje na Jojke

Americký seriál na motívy britskej komédie mal svetovú premiéru pred rokom.

Seriálová novinka Štyri svadby a jeden pohreb čoskoro odštartuje na Jojke
Zdroj: Hulu / Štyri svadby a jeden pohreb

Televízia Joj uvedie v stredu 29. júla premiéru seriálu z produkcie Hulu Štyri svadby a jeden pohreb, ktorý mal premiéru minulý rok v lete.

Americký seriál na motívy úspešnej rovnomennej britskej komédie z roku 1994 sleduje osudy štyroch priateľov, ktorí sa po rokoch zídu na veľkolepej svadbe.

Najlepší priatelia z univerzitných štúdií Maya, Craig, Ainsley a Duffy sa po čase opätovne stretávajú v Londýne na svadbe. Po nepríjemnom fiasku priamo pri oltári sa ich životy zmenia na jeden veľký chaos. Čaká ich rok plný lásky, ale aj nepodarených vzťahov.

O čom je seriál Štyri svadby a jeden pohreb

Mladá politická poradkyňa Maya už dlho nevidela svojich troch najlepších priateľov z univerzity, pretože zostala pracovať v USA, zatiaľ čo interiérová dizajnérka Ainsley, investičný bankár Craig a učiteľ a budúci autor Duffy odišli do Londýna.

Keď sa Mayin tajný vzťah so ženatým nadriadeným príliš skomplikuje a hrozí škandál, hodilo by sa jej na nejaký čas vypadnúť zo Spojených štátov niekam poriadne ďaleko. Prijme preto pozvanie na veľkolepú svadbu Ainsley do Londýna a s radosťou sa presunie za Atlantik.

Po príchode do Londýna však spozná očarujúceho Kasha a okamžite sa do neho zamiluje, čo v najbližších mesiacoch mimoriadne skomplikuje život nielen jej, ale aj jej trom priateľom.

Najbližší rok spoločne prežijú celý rad neočakávaných udalostí a absolvujú dovedna štyri svadby a jeden pohreb. Počas tohto obdobia si štyria priatelia musia konečne usporiadať svoje súkromné životy a ľúbostné vzťahy a zároveň sa rozhodnúť, kde chcú hľadať svoje miesto na svete.

Režisér Charles McDougall, ktorý má na konte aj réžiu niektorých epizód seriálov Dom z kariet, Zúfalé manželky či Tudorovci, obsadil do hlavných úloh Nathaliu Emmanuel, Nikesha Patela, Rebeccu Rittenhouse, Johna Reynoldsa, Zoe Boyle, Sophiu La Porta či Dermota Mulroneyho. 

V pôvodnom filme Štyri svadby a jeden pohreb stvárnili hlavné úlohy Hugh Grant, Andie McDowell, James Fleet, Simon Callow, John Hannah, Kristin Scott Thomas či Rowan Atkinson alebo Corin Redgrave.

Zdroj: ČSFD

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.