Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
16.07.2020, 16:30

Michelle Obamová spúšťa podcast o zdraví a vzťahoch

Premiérový diel si záujemcovia budú môcť vypočuť 29. júla.

Michelle Obamová spúšťa podcast o zdraví a vzťahoch
Zdroj: Reuters

Bývalá americká prvá dáma Michelle Obamová pripravuje podcast, v ktorom sa chce venovať zdraviu a vzťahom. Jeho premiérový diel si záujemcovia budú môcť vypočuť 29. júla prostredníctvom streamingovej služby Spotify, informovala dnes agentúra AP.

Obamová dúfa, že jej podcast poskytne priestor "prebrať čo najväčšie množstvo otázok, na ktoré sa snažíme odpovedať v našom živote". V jednotlivých príspevkoch chce so svojimi hosťami hovoriť otvorene a úprimne o vzťahoch a zdraví.

Agentúra AP uvádza, že The Michelle Obama Podcast je prvým výsledkom spolupráce medzi službou Spotify a produkčnou spoločnosťou Higher Ground, ktorú založila Obamová spoločne so svojím manželom Barackom, píše AP.

Spoločnosť Netflix v máji uviedla dokumentárny film Becoming (Môj príbeh) o Michelle Obamovej. Čiastočne vznikol podľa rovnomenných memoárov bývalej prvej dámy, ktoré sa v Spojených štátoch stali bestsellerom.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.