Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
17.07.2020, 20:00

Ministerka Remišová má nového šéfa tlačového odboru

Riadením odboru komunikácie bol poverený dlhoročný novinár Andrej Ďuríček.

Ministerka Remišová má nového šéfa tlačového odboru
Zdroj: BAlove.sk / Andrej Ďuríček

Nové ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v gescii Veroniky Remišovaj od 1. júla zastrešilo všetky kompetencie Úradu podpredu vlády SR pre investície a informatizáciu.

Riadením Odboru komunikácie bol poverený dlhoročný novinár Andrej Ďuríček, ktorý na pozícii nahradil Karolínu Tichú, ktorá bola za predchádzajúcej vlády tiež hovorkyňou. Na poste generálnej tajomníčky služobného úradu zostáva Antónia Mayerová.

Ďuríček pracoval 15 rokov v Novom Čase Nedeľa, predtým bol 4 roky novinárom v Hospodárskych novinách a 4 roky v denníku Sme. Venuje sa aktívne fotografovaniu, snímky Bratislavy zverejňuje na svojom webe balove.sk a od roku 2017 aj na facebooku na profile Bratislava, My love.

Od 1. októbra prejdú pod ministerstvo investícií aj niektoré kompetencie ministerstva pôdohospodárstva, ministerstva financií a úradu vlády. Pod strechu nového ministerstva sa tak dostanú eurofondy a regionálny rozvoj. Oblasť regionálneho rozvoja zastrešuje štátny tajomník Vladimír Ledecký, za informačné technológie verejnej správy a kybernetickú bezpečnosť je zodpovedný druhý štátny tajomník Marek Antal.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.