Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.07.2020, 17:55

Letný maratón piatich najobľúbenejších filmových sérií

Cinemax vracia na plátna kín série Harryho Pottera, Pána prsteňov, Hobita, Batmana a Matrixu.

Letný maratón piatich najobľúbenejších filmových sérií
Zdroj: New Line Cinema

Sieť kín Cinemax pozýva pozýva filmových fanúšikov na letný špeciál, v ktorom sa na plátna kín vracajú najobľúbenejšie filmové série. Na plátna kín opäť prinesie nielen príbehy najznámejšieho čarodejníka, ale aj ďalšie štyri úspešné filmové trilógie, ktoré si návštevníci kín vybrali v internetovom hlasovaní.

Bratislavské kino Cinemax už minulý týždeň premietlo kompletný súbor ôsmich filmov o Harrym Potterovi. Teraz ho doplnia trojica snímok zo sveta Pána prsteňov a tiež trilógia Hobit.

Milovníci sci-fi filmov sa môžu vrátiť do do virtuálnej reality Matrixu a letné maratóny doplní tiež tzv. trilógia Temného rytiera, ktorú Cinemax uvedie pri príležitosti pätnásteho výročia premiéry prvej z batmanovských adaptácií režiséra Christophera Nolana (Batman začína), ktorá mala premiéru v roku 2005.

Maratóny legendárnych filmových sérií uvedu siete kín Cinemax v Bratislave, Košiciach, Prešove, Nitre a Žiline už od štvrtka 23. júla za letnú cenu 3,90 eura.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.