Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.08.2020, 09:06

Markíza mení Teleráno. Zavádza novinku, pravidelné správy

Divákov budú sprevádzať aj noví moderátori.

Markíza mení Teleráno. Zavádza novinku, pravidelné správy
Zdroj: Markíza

Obľúbená markizácka relácia Teleráno prechádza zmenami. Týka sa to ranného bloku spravodajstva. To bude Markíza vysielať pravidelne, v polhodinových blokoch. Televízia sľubuje aj to, že správy budú pestrejšie, budú obsahovať nielen viac informácií, ale aj živé vstupy z aktuálneho vysielania. Už v týchto dňoch sa správy v Teleráne vysielajú zo štúdia Televíznych novín, keďže štúdio Telerána prechádza rekonštrukciou a dostane nový modernejší vzhľad.

Divákov bude pravidelnými rannými správami sprevádzať stabilný tím moderátorov - Ivana Krejčová (druhá sprava), Lucia Hlaváčková (prvá zľava)Dominik Matulaj (druhý zľava). Trojicu moderátorov správ posilní Vratko Sirági (prvý sprava), ktorého doteraz diváci poznali z dopravného servisu.

Teleráno vysiela televízia Markíza každý pracovný deň od šiestej rána, do pol deviatej. Tvárami rannej relácie sú známy moderátori: Kveta Horváthová, Adriana Poláková, Lenka Šóošová, Roman Juraško, Daro Richter a Tomáš Juríček.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.