Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.08.2020, 19:05

Mesto verzus dedina. Nová Farma bude opäť kontroverzná

Reality šou odštartuje na jeseň, Markíza znovu stavila na rivalitu medzi Slovákmi.

Mesto verzus dedina. Nová Farma bude opäť kontroverzná
Zdroj: TV Markíza

Markíza prinesie na jeseň novú, už dvanástu sériu reality šou Farma. Posledné dva ročníky priniesla vynovený koncept, ktorý sa jej osvedčil a pokračovať v ňom bude aj v tomto roku.

Kým pred dvomi rokmi sa proti sebe postavili chudobní a bohatí, ktorých reprezentovali známe slovenské celebrity, minulý rok televízia využila večnú rivalitu medzi východniarmi a západniarmi. Témou nového ročníka budú opäť predsudky, ktoré si v sebe nosíme.

Tentokrát sa proti sebe postavia postavia dva svety, ktoré budú zastupovať tí, ktorí sa narodili na dedine a tí, ktorí sa narodili v meste. Okrem „jednoduchých dedinčanov“ a „nafúkaných mešťanov“ sa objavia aj súťažiaci, ktorí sa kvôli pandémii vrátili po rokoch zo zahraničia naspäť domov.

"Po mimoriadnom úspechu predošlej Farmy, kedy sme sa venovali téme, s ktorou sa každý z nás takmer denne stretáva, bolo náročné nájsť ďalšiu, ktorá by mohla opäť vyvolať veľký záujem spoločnosti. Veríme, že nová téma opäť prinesie rôzne pohľady rôznych ľudí na odlišnosti ale aj podobnosti života v meste a na dedine," vyjadril sa riaditeľ oddelenia PR a marketingu televízie Markíza Michal Borec.

Zdroj: TV Markíza

​Televízia avizuje Farmu plnú prekvapení, aké ešte diváci nevideli. Objavia sa viaceré nové pravidlá a úlohy, ktoré reality šou posunú do ešte náročnejšej roviny. Moderátorkou bude po tretí raz Eva "Evelyn" Kramerová a nebude chýbať ani hospodár Martin Bagar.

"Veľmi sa teším, nová Farma prinesie nové zvraty a zmeny a spolu s fantastickým obsadením to určite bude stáť za to. Bude to pre mňa zasa veľké dobrodružstvo, takže si určite novú sériu nenechajte ujsť," uviedla Evelyn.

Zdroj: TV Markíza

​Súčasťou Farmy bude aj v tomto ročníku špeciálna online nadstavba. Každý pracovný deň po odvysielaní štandardnej televíznej epizódy budú mať na webe fanúšikovia k dispozícii talkšou Farma X-tra, v ktorej moderátor Martin Šmahel rozoberie to najzaujímavejšie z diania so svojimi hosťami. Súčasťou relácie bude tiež extra obsah, ktorý diváci neuvidia priamo vo vysielaní.

Zdroj: TV Markíza

​Markíza vysiela Farmu už od roku 2011, doteraz odvysielala už jedenásť sérií. Každý rok prináša jednu, okrem rokov 2012 a 2017, kedy priniesla série dve, jarnú aj zimnú. Vôbec prvú Farmu odvysielali v Švédsku, v súčasnosti sa vysiela v 50-tich krajinách sveta. Najväčší počet sérií bol odvysielaný v Nórsku, kde táto reality šou zabáva divákov už od roku 2001.

Markíza bude Farmu opäť vysielať od pondelka do štvrtka v druhom programovom okne od 21:30 a v piatok prinesie Duel v hlavnom vysielacom čase od 20:30. Nová Farma štartuje v pondelok 31. augusta o 20:30, pozrite si prvé upútavky:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.