Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.08.2020, 08:00 Aktualizované dňa 19.08.2020 o 13:25

Prázdniny sa na jeseň vrátia na obrazovky. Pripravené majú viaceré novinky

Televízia JOJ uvedie na jeseň poslednú sériu rodinného seriálu Prázdniny.

Prázdniny sa na jeseň vrátia na obrazovky. Pripravené majú viaceré novinky
Zdroj: TV JOJ

Prešiel ďalší rok a v rodinách Marcínekovcov, Jančichovcov a Lehotských sa všeličo zmenilo. Deti sú o rok staršie, lomcuje nimi puberta a zažívajú aj svoje prvé lásky. Lily sa má sťahovať do Ostravy a niektorí dospelí zmenili zamestnanie.

Zmeny v živote hlavných postáv prinesú v novej sérii rodinného seriálu Prázdniny mnohé úsmevné zápletky plné situačného humoru a sentimentu dospelých za detstvom. Nové časti nakrúcala Jojka minulý rok v lete.

Zdroj: TV JOJ
Zdroj: TV JOJ

Čo však zostáva nezmenené, je radosť detí z toho, že pôjdu s otcami opäť na chalupu, kde ich čakajú tie najlepšie prázdniny. Odchod sa však stále posúva, pretože chalupa sa rekonštruuje. Rodičia tak svojim deťom vymyslia na začiatok prázdnin náhradný program. Netušiac, akú pohromu spôsobia, ich pošlú do denného letného tábora do bratislavskej ZOO.

Zdroj: TV JOJ

Všade dobre, na chalupe najlepšie

Tvorcovia Prázdnin - režisér Ivan Predmerský a scenáristi Kristína Cibulková a Stano Guštafík, prinášajú v každej sérii viaceré novinky. Dovolenku na chalupe si už vyskúšali aj manželky, do deja vstúpili starí rodičia detí a k pôvodnej zostave Jančichovcov, Marcínekovcov a Lehotských pribudli ďalšie deti a nové postavy.

V štvrej sérii pribudne medzi nové postavy Matúš (Milo Kráľ), Janov a Zdenov bývalý kolega zo školy, ktorý pracuje v ZOO. Novými hercami budú aj Eva Pavlíková v úlohe svojráznej a poriadkumilovnej Zdenovej mamy a Martin Nahálka ako Zdenov najlepší kamarát Marcel. Jeho 8-ročný syn Miňo doplní zostavu detských hrdinov.

Zdroj: TV JOJ

Úspešný seriál dospeje do finále

​Rodinný seriál mal na obrazovkách televízie JOJ premiéru na začiatku roka 2017. Nenáročná komédia o otcoch, ktorí sa s deťmi vybrali prázdninovať na chalupu na myjavských kopaniciach, si hneď pri štarte získala priazeň divákov.

Prvá epizóda dosiahla nadpriemernú sledovanosť takmer 14 percent a podiel cez 38 percent, celkovo boli prvé dve série najsledovanejšími nespravodajskými programami v čase svojho vysielania

Druhá séria mala aj jednu špeciálnu zimnú epizódu Prázdniny: Vianočné dobrodružstvo, ktorú odvysiela vo vianočnom období. Pozrelo si ju viac ako pol milióna divákov a stala sa najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Zdroj: TV JOJ

​Tretia séria dostala na jar 2019 nový vysielací čas, namiesto tradičnej stredy či piatku jej patrili utorkové večery. Dosahovala sledovanosť okolo 8 percent a viac ako 20 percentný podiel na trhu. Najviac diváčok mala v cieľovej skupine žien vo veku 35 až 44 rokov (sledovanosť 11,8 percenta) a vo veku 45 až 54 rokov (10,5 percenta).

Štvrtá séria, ktorá odštartuje na jeseň, bude poslednou. Príbehy troch rodín sa uzavrú a hlavní hrdinovia sa do svojimi divákmi rozlúčia. Joj bude uvádzať Prázdniny v stredajšie večery.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.