Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.08.2020, 20:45

Český mobilný operátor ponúka v rámci svojej televízie už aj Netflix

Všetky služby operátora a Netflix budú zákazníci hradiť jednou faktúrou.

Český mobilný operátor ponúka v rámci svojej televízie už aj Netflix

Mobilný operátor Vodafone v Česku do svojej televíznej ponuky zaradil americkú službu Netflix. Zákazníci tým získajú spoplatnený prístup ku knižnici filmov, seriálov, dokumentov i televíznych a detských relácií.

Aplikácia pre Netflix už je predinštalovaná na set top boxe Vodafone TV alebo sa objaví do týždňa po ich aktualizácii. Firma to dnes oznámila v tlačovej správe. Konkurenční operátori v Českej republike Netflix neponúkajú, rovnako zatiaľ nie je v ponuke slovenských  operátorov.

Všetky služby Vodafonu a Netflix budú zákazníci hradiť jednou faktúrou. Mesačné predplatné začína na 199 Kč (v prepočte 7,65 eura). Doterajší predplatitelia Netflixu sa môžu prihlásiť priamo cez túto aplikáciu.

"Doteraz naša televízia obsahovala cez 130 televíznych kanálov, bohatú videotéku a teraz ďalej posilňuje svoje postavenie. Najnovšie, vďaka nášmu partnerstvu s Netflixom, získavajú zákazníci ďalšie obrovské množstvo obsahu - všetko prehľadne na jednom mieste," uviedol viceprezident Vodafonu pre nefiremných zákazníkov Quique Vivas.

Netflix má na celom svete približne 193 miliónov predplatiteľov, za prvý polrok sa ich počet zvýšil takmer o 26 miliónov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.