Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
04.09.2020, 14:10

Bondovka Nie je čas zomrieť má nový trailer

Dvadsiata piata bondovka bude mať premiéru 19. novembra.

Dvadsiata piata bondovka sa začína scénou, kde je James Bond po odchode z tajnej služby MI6 povolaný späť do akcie, aby sa postavil novému zloduchovi.

Po skončení aktívnej služby si Bond užíva zaslúžený oddych na Jamajke. Čoskoro sa však objaví jeho starý priateľ Felix Leiter z CIA a požiada ho o pomoc. Misia na záchranu uneseného vedca sa ukáže byť oveľa zradnejšou, ako spočiatku vyzerala. Bond sa počas nej dostane na stopu záhadného zločinca, ktorý disponuje nebezpečnou novou technológiou.

Zdroj: Forum Film

​Nová bondovka sa nakrúcala v Taliansku, Nórsku, Veľkej Británii a na Jamajke.  Daniel Craig sa v úlohe Jamesa Bonda predstaví posledný raz, pričom Bondom bol už päťkrát. Jeho úhlavného nepriateľa stvárni Američan Rami Malek, držiteľ Oscara za rolu Freddieho Mercuryho v snímke Bohemian Rhapsody. Dalšie postavy si zahrajú Christoph Waltz, Lashana Lynch či Ana de Armas. Do svojich predchádzajúcich úloh sa vrátia Ralph Fiennes, Léa Seydoux, Naomie Harris, Rory Kinnear a Jeffrey Wright.

V poradí 25. pokračovanie ságy o britskom tajnom agentovi malo mať svetovú premiéru 2. apríla. ​Tvorcovia ju pre hrozbu koronavírusu odložili o sedem mesiacov. Nový termín premiéry je stanovený na 19. novembra.

Titulnú pieseň naspievala americká popová hviezda Billie Eilish. Len 18-ročná speváčka sa stane najmladšou interpretkou titulného songu tejto kultovej filmovej série. Titulné piesne k posledným dvom filmom o Bondovi, Skyfall od Adele a Writing on the Wall (z filmu Spectre) od Sama Smitha, voli ocenené Oscarmi.

Zdroj: Forum Film

​Všetky bondovky doteraz zarobili na tržbách v kinách sedem miliárd dolárov. Najúspešnejšou bol Skyfall z roku 2012 s tržbami 1,1 miliardy dolárov, nasleduje Spectre s 880 miliónmi dolárov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.