Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
04.09.2020, 16:30

Premiér Matovič bude diskutovať v Sobotných dialógoch, aj o koronakríze a európskom pláne obnovy

Hosťom V politike na TA3 bude predseda parlamentu Boris Kollár.

Premiér Matovič bude diskutovať v Sobotných dialógoch, aj o koronakríze a európskom pláne obnovy
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Víkendové politické diskusie sa po letnej prestávke vracajú aj do éteru Rádia Slovensko a na obrazovky Jednotky RTVS.

Hosťom Sobotných dialógov, ktoré vysiela naživo Rádio Slovensko v sobotu 5. septembra od 12:11, premiér Igor Matovič (OĽaNO). Moderátorka Marta Jančkárová bude s predsedom vlády diskutovať o najväčších výzvach pre spravovanie Slovenska v najbližšom období aj v kontexte zvýšenia dôvery ľudí v spravodlivosť, o možnosti ďalšieho sprísňovania opatrení v súvislosti so šírením ochorenia Covid-19 a tiež o ekonomických dopadoch koronakrízy a európskom pláne obnovy.

​Hosťami O 5 minút 12 budú poslanci Michal Šipoš (OĽaNO), Andrea Letanovská (Za ľudí), Ľuboš Blaha (Smer-SD) a Martin Beluský (Kotlebovci–ĽSNS). S moderátorom Marekom Makarom budú diskutovať o dôvere v spravodlivosť na Slovensku, boji proti korupcii, pripravenosti na ďalšiu vlnu pandémie koronavírusu a o sociálnej situácii na Slovensku. Diskusiu vysiela naživo Jednotka v nedeľu 6. septembra o 11:55.

V relácii V politike, ktorú vysiela TA3 v nedeľu od 11:00, budú hosťami predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) a poslanci Juraj Šeliga (Za ľudí) a Erik Tomáš (nezávislý).

Moderátor Norbert Dolinský bude so svojimi hosťami diskutovať o rozsudku v prípade vraždy novinára, nových pravidlách voľby generálneho prokurátora, ale aj o prijatých opatreniach v druhej vlne pandémie.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.