Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
09.09.2020, 09:50

Na hrane s novou moderátorkou. V dueli sa stretnú Sulík s Pellegrinim

Do novej sezóny vstupuje politická diskusia Na hrane s viacerými zmenami.

Na hrane s novou moderátorkou. V dueli sa stretnú Sulík s Pellegrinim
Zdroj: TV JOJ

Politická diskusia sa po letnej prestávke vracia späť na obrazovky televízie Joj. V prvom dueli bude diskutovať minister hospodárstva Richard Sulík (SAS) s poslancom a expremiérom Petrom Pellegrinim (Hlas-SD). Diváci môžu obom politikom položiť otázky na facebooku relácie. V živom prenose ich zodpovedajú vo štvrtok 10. septembra o 21:40 na TV Joj.

Do novej sezóny vstupuje relácia s viacerými zmenami. Najväčšou je zmena na moderátorskom poste, kde Michala Magušina nahradí Jana Krescanko Dibáková. Dlhoročná redaktorka Novín TV Joj sa na vysielaní relácie Na hrane podieľa od jej počiatku ako dramaturgička, počas koronakrízy moderovala viaceré diskusie Noviny špeciál.

Zdroj: TV JOJ

​​Menšími úpravami prešlo aj štúdio. Hostia už nebudú sedieť na pódiu v kreslách, ale za stolom, podobne ako v iných diskusných reláciách. Formát Na hrane sa však nemení, diskusiu vysiela televízia Joj naživo každý štvrtok večer a v štúdiu nebudú chýbať ani diváci. 

Zdroj: TV JOJ

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.