Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.09.2020, 10:40

Hosťami Na telo budú Remišová s Rašim. Témou budú aj miliardy z EÚ

Politickú diskusiu Na telo vysiela Markíza v nedeľu o 13:00.

Hosťami Na telo budú Remišová s Rašim. Témou budú aj miliardy z EÚ
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Hosťami nedeľnej politickej diskusie na telo budú vicepremiérka a ministerka pre regionálny rozvoj Veronika Remišová (Za ľudí) a nezaradený poslanec Richard Raši z pripravovanej strany Hlas-SD.

Moderátor Michal Kovačič sa bude v diskusii pýtať na názor oboch politikov na stále utajovaný vládny plán ako naložiť s miliardami z Európskej únie či na aktuálny vývoj slovenskej ekonomiky.

S oboma hosťami bude diskutovať tiež o nadchádzajúcej schôdzi parlamentu, na ktorej budú poslanci riešiť otázku interrupcií, ale aj na zvýšenie minimálnej mzdy či vyplatenie tzv. 13. dôchodkov.

Chýbať nebude ani nový exkluzívny prieskum. Tentokrát agentúra FOCUS zisťovala, či sú ľudia ochotní nosiť rúška aj naďalej.

Zaujímavý duel sa opäť odohral aj v štvrtkovom Na telo PLUS medzi dvoma bývalý ministrami financií - Ivanom Miklošom a súčasným guvernérom Národnej banky Slovenska Petrom Kažimírom. Reláciu nájdete na spravodajskom portáli TVnoviny.sk.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.