Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.09.2020, 12:55

Milujem Slovensko sa vracia na obrazovky. Novú sezónu otvoria známi športovci

Deviata séria šou Milujem Slovensko má premiéru v piatok 11. septembra na jednotke.

Milujem Slovensko sa vracia na obrazovky. Novú sezónu otvoria známi športovci
Zdroj: RTVS

V piatok 11. septembra o 20:30 uvedie Jednotka deviatu sériu Milujem Slovensko, ktorú doplní v druhom programovom okne premiéra druhej série cestovateľskej šou S úsmevom po Slovensku.

Kapitánske miesta v Milujem Slovensko budú aj v tejto sezóne patriť Adele Vinczeovej a Danovi Danglovi, šou bude naďalej sprevádzať Martin Nikodým.

V premiérovej epizóde si súťažné disciplíny vyskúšajú známi športovci. V tíme Dana Dangla bude súťažiť olympijský víťaz Matej Tóth spolu so strelkyňou Dankou Bartekovou a krasokorčuliarkou Nicole Rajičovou. V tíme Adely Vinczeovej budú bojovať basketbalista Radoslav Rančík, tenistka Daniela Hantuchová a hokejista Branko Radivojevič.

Zdroj: RTVS
Zdroj: RTVS

Nové časti nakrúcala RTVS počas leta. Výrobu však kvôli pandémii nového koronavírusu sprevádzali viaceré obmedzenia a prísne bezpečnostné opatrenia.
Martin Nikodým sa najviac obával, ako bude vyzerať publikum, ktorého je kvôli koronakríza v štúdiu oveľa menej. Tvorcovia šou Milujem Slovensko to však vymysleli tak, že divák na obrazovke nebude mať pocit poloprázdneho štúdia. „Hľadisko s divákmi vôbec nevyzerá prázdne, a to aj napriek tomu, že platia isté opatrenia. A čo je dôležité, ľudia vedia stále urobiť fantastickú atmosféru," povedal moderátor.

Pre Mateja Tótha to bolo už tretie účinkovanie v tejto šou: „Veľmi rád na svoje prvé Milujem Slovensko spomínam. Ukázalo mi, že televízna zábava je zábavou aj pre účinkujúcich a nie je to strojené. Veľmi som sa teraz tešil na svoje tretie účinkovanie v šou."

Veľa zábavy pri nakrúcaní si užil aj Branko Radivojevič. „Spoznal som nových ľudí, získal nové kontakty. Bolo to ale samozrejme hlavne o tej zábave. Malo to dobrú energiu, dobrý náboj a ja som si to veľmi užil," povedal bývalý hokejista, ktorý v zámorí v NHL odohral 400 zápasov. S reprezentáciou a aj inými klubmi precestoval svet, no vrátil sa žiť na Slovensko. Jedným z dôvodov je aj naša príroda. „Milujem Nízke Tatry, konkrétne Liptov, kde veľmi rád trávim voľný čas. Či v zime alebo v lete tam je kopec aktivít a práve Liptov je miesto, ktoré milujem," prezradil.

Milujem Slovensko uviedla RTVS na obrazovky v apríli 2013 a doteraz odvysielala osem sérií, ktoré uvádza pravidelne v jesennej televíznej sezóne. Poslednú uviedla na jeseň minulého roka. Zábavná šou patrí k najsledovanejším programom verejnoprávnej televízie, posledné série si priemerne pozrelo 400-tisíc divákov. Rekordom bolo 474-tisíc divákov na jeseň minulého roka. V novej sezóne budú Milujem Slovensko konkurovať Duely Farmy na Markíze a filmy na Jojke.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.