Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.09.2020, 13:40

Hosťami Sobotných dialógov bude ministerka Kolíková a expremiér Fico

Témami diskusie budú pripravované zmeny v justícii.

Hosťami Sobotných dialógov bude ministerka Kolíková a expremiér Fico
Zdroj: RTVS

Cez víkend uvedie Rádio Slovensko a Jednotka RTVS ďalšie vydania svojich politických diskusií.

Hosťami Sobotných dialógoch budú v sobotu 12. septembra od 12:11 ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) a predseda strany Smer-SD Robert Fico.

Témami diskusie budú očista a pripravované zmeny v justícii, zefektívnenie systému zaisťovania majetku, úprava spôsobu voľby generálneho prokurátora a výber kandidátov na ústavného sudcu. Reláciu moderuje naživo Marta Jančkárová.

​Pomoc a spolupatričnosť EÚ

V nedeľnej diskusii O 5 minút 12 na Jednotke budú hosťami moderátora Mareka Makaru europoslanci Miriam Lexmann (KDH, Európska ľudová strana),
Eugen Jurzyca (SaS, Európski konzervatívci a reformisti), Robert Hajšel (nominant Smeru-SD, Progresívna aliancia socialistov a demokratov) a Michal Šimečka (Progresívne Slovensko, Obnovme Európu).

Témami diskusie budú aktuálny vývoj v súvislosti s úmrtím slovenského občana Jozefa Chovanca v Belgicku, pomoc a spolupatričnosť EÚ pri pandémii, možnosti využitia ekonomického balíka z EÚ a využitie eurofondov.

Hostia a témy relácie V politike na TA3

Reláciu V politike vysiela TA3 v nedeľu od 11:00. Hosťami moderátora Norberta Dolinského budú minister hospodárstva  Richard Sulík (SaS), minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽANO), poslanci Richard Raši (nezaradený) a novozvolený predseda SNS (Andrej Danko alebo Anton Hrnko).

Témami relácie budú druhá vlna pandémie koronavírusu, odmeňovanie zdravotníckeho personálu a dezinformačná kampaň. Ďalším okruhom tém budú strategické priemyselné parky, zmeny v energetike a ciele SNS po sneme.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.