Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.09.2020, 17:45

Na telo: O odluke cirkvi od štátu a interrupciách budú diskutovať Ď. Nicholsonová a Beňová

Z prieskumu sa diváci dozvedia, či by sme boli ochotní prispievať na cirkev zo svojich vlastných peňazí.

Na telo: O odluke cirkvi od štátu a interrupciách budú diskutovať Ď. Nicholsonová a Beňová
Zdroj: TV Markíza

V nedeľnej relácii Na telo sa stretnú v politickom dueli europoslankyne Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS) a Monika Beňová (Smer-SD).

Moderátor Michal Kovačič sa svojimi hostkami pozrie na dlhé týždne utajovaný národný plán reforiem. Vláda za miliardy eur z európskych fondov sľubuje reštartovanie nielen slovenskej ekonomiky, ale aj školstva, zdravotníctva či celého sociálneho systému. Otázky moderátora budú smerovať aj nové vládne opatrenia proti šíreniu nového koronavírusu či na snahu SaS o finančnú odluku cirkví od štátu.

​Z exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS sa diváci dozvedia, či by sme boli ochotní prispievať na činnosť cirkví zo svojich vlastných peňazí.

Témou diskusie bude aj septembrová parlamentná schôdza, na ktorej budú poslanci rozhodovať o interrupčnom zákone, ktorý predkladá časť poslancov OĽaNO. Tejto téme sa venuje aj online relácia Na telo PLUS, ktorú vysiela vo štvrtok 17. septembra o 18:00 Markíza na spravodajskom portáli TVnoviny.sk. Michal Kovačič v nej bude o interrupciách diskutovať s poslankyňami Annou Záborskou (OĽaNO) a Janou Bittó Cigánikovou (SaS).

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.