Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
24.09.2020, 14:45

Jan Kraus si zmeria sily s Milanom Lasicom: Som pripravený ukázať Slovákom cestu!

Český herec a moderátor vystúpi v programe Sedem bez záruky ako exkluzívny hosť.

Jan Kraus si zmeria sily s Milanom Lasicom: Som pripravený ukázať Slovákom cestu!
Zdroj: koláž HN

Svoje jediné verejné vystúpenie na Slovensku v tomto roku si Jan Kraus vychutná s nadhľadom a dávkou humoru. Na otázku, či si trúfa debatovať aj o aktuálnych problémoch či súčasnej situácii na Slovensku odpovedal jednoznačne: „Trúfať si nie je problém. To dnes všade robí ktokoľvek. Našťastie som politológ, genderový špecialista, antipopulista a filozof. Pomôžem prípadne Slovensku nájsť cestu... Ale zaberie to minimálne hodinu.“

Talkshow Sedem, známa z televíznych obrazoviek mieri k divákom po dlhšej pauze. Na stoličku ku slovenským stáliciam Elene Vacvalovej, Oľge Feldekovej a Milanovi Lasicovi si najlepší český glosátor prisadne po prvýkrát. Vtipné komentáre a postrehy na aktuálne udalosti spoločenského a politického života budú zárukou kvalitnej zábavy už 14. októbra v Lučenci.

Zdroj: archív

„Talkshow Sedem bez záruky organizujeme už ôsmy rok a pán Lasica súčasne tento rok oslavuje osemdesiatku. Chceli sme jemu a rovnako divákom pripraviť špecialitu a myslím, že sa nám to podarilo. Veľmi nás potešilo, že Jan Kraus prijal výzvu byť súčasťou kvarteta najlepších slovenských glosátorov,“ uviedol producent podujatia Róbert Karas.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.