Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.09.2020, 11:10

Kollár a Pellegrini hosťami Na telo. Diskutovať budú o aktuálnych kauzách

Prinášame prehľad hostí a tém víkendových politických diskusií.

Kollár a Pellegrini hosťami Na telo. Diskutovať budú o aktuálnych kauzách
Zdroj: HN

Hosťami nedeľného Na telo budú predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) a expremiér Peter Pellegrini (Hlas-SD). S moderátorom Michalom Kovačičom budú diskutovať a aktuálnych kauzách.

Témou relácie budú pripravované ekonomické opatrenia vlády v súvislosti s koronakrízou či samotný boj s druhou vlnou pandémie, ale aj vlna zatýkania, ktorú rozbehla v uplynulých týždňoch NAKA či investície premiérovej manželky do spoločnosti Arca.

Moderátor sa bude svojich hostí pýtať aj na to, či už koalícia vie, ako naloží s návrhom zákona časti poslancov OĽaNO, ktorým sa majú meniť pravidlá na interrupcie. Preberie možných kandidátov na nového generálneho prokurátora a tiež stretnutie Borisa Kollára so spolumajiteľom finančnej skupiny Penta Jaroslavom Haščákom.

V exkluzívnom prieskume pre televíziu Markíza sa agentúra FOCUS pýtala na dôveryhodnosť politických lídrov. Reláciu Na telo odvysiela televízia Markíza v nedeľu 27. septembra o 13:00.

Hosťami relácie V politike, ktorú vysiela TA3 v nedeľu od 11:00, budú poslanci Miroslav Kollár (Za ľudí) a Ľuboš Blaha (Smer-SD), doplnia ich politológ Jozef Lenč a predsedovia mimoparlamentných strán Tomáš Drucker (Dobrá voľba) a Milan Majerský (KDH).

Témami diskusie budú parlamentné dianie a politická kultúra, efektivita štátu pri opatreniach pri koronakríze, Balík obnovy a potrebné štrukturálne reformy, a tiež témy a priority mimoparlamentných strán. Moderuje Norbert Dolinský.

Do relácie O 5 minút 12, ktorú vysiela Jednotka v nedeľu o 11:55, prijali pozvanie Jana Bittó Cigániková (SaS), Michal Šipoš (OĽaNO) a Marian Kotleba (Kotlebovci - ĽS NS). Témami relácie budú pripravenosť nášho zdravotníctva a sprísňovanie opatrení v súvislosti s aktuálnym stavom šírenia ochorenia Covid-19 na Slovensku a úprava podmienok výkonu interrupcií. Reláciu moderuje Marek Makara.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.