Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.10.2020, 15:55

Premiér Matovič hosťom Sobotných dialógov. Hovoriť bude aj o prijímaní opatrení a ich komunikácii

Prinášame prehľad hostí a tém víkendových politických diskusií.

Premiér Matovič hosťom Sobotných dialógov. Hovoriť bude aj o prijímaní opatrení a ich komunikácii
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Premiér Igor Matovič (OĽaNO) bude hosťom Sobotných dialógov, ktoré odvysiela naživo Rádio Slovensko v sobotu 3. októbra od 12:12.

S moderátorkou Martou Jančkárovou bude diskutovať o aktuálnom stave šírenia ochorenia Covid-19 na Slovensku, vyhlásení núdzového stavu a tiež o prijímaní opatrení a ich komunikácii.

Témou diskusie budú aj dopady koronakrízy na niektoré odvetvia resp. skupiny obyvateľstva, možnosti pomoci zo strany štátu a plán vlády na čerpanie prostriedkov z Fondu obnovy EÚ.

V relácii O 5 minút 12, ktorú vysiela Jednotka naživo v nedeľu 4. októbra od 11:55, budú hosťami moderátora Mareka Makaru podpredseda parlamentu Juraj Šeliga (Za ľudí) a poslanec Juraj Blanár (Smer-SD).

Témemi diskusie budú opatrenia vlády súvisiace so šírením ochorenia Covid-19, ich komunikácia a pomoc zo strany štátu, vyhlásenie núdzového stavu – dôvody a dosah a priority pri čerpaní prostriedkov z Fondu obnovy Európskej únie.

Hostia a témy relácie V politike na TA3

Hosťami moderátora Norberta Dolinského v relácii V politike budú minister hospodárstva a podpredseda vlády pre ekonomiku Richard Sulík (SaS), minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO), expremiér a podpredseda parlamentu Peter Pellegrini (nezávislý) a predseda a podpredseda parlamentného výboru pre pre európske záležitosti Tomáš Valášek (Za ľudí) a Peter Kmec (nezávislý).

Témami relácie budú vyhlásený núdzový stav SR, opatrenia v II. vlne pandémie, ekonomická prognóza Slovenska, nákup vojenskej techniky, protivzdušná obrana či balík prostriedkov z Fondu obnovy Európskej únie a čerpanie štrukturálnych fondov. Reláciu V politike vysiela TA3 v nedeľu 4. októbra od 11:00.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.