Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
04.10.2020, 23:25

Plány novej šéfky TA3: konsolidácia financií, transformácia obchodu, zmena programovej štruktúry a rozvoj webu

Mirjana Hron Sikimič hovorí aj o tom, prečo prijala ponuku TA3.

Plány novej šéfky TA3: konsolidácia financií, transformácia obchodu, zmena programovej štruktúry a rozvoj webu
Zdroj: archív

Jej meno je dlhoročne spájané s mediálnym domom News and Media Holding. Začiatkom septembra sme informovali, že Mirjana Hron Sikimič prijala ponuku viesť jedinú spravodajskú televíziu TA3 z pozície generálnej riaditeľky. Pýtali sme sa na jej plány.

Podľa medializovaných informácií ste mali byť najskôr obchodnou riaditeľkou v TA3, čo rozhodlo o zmene pozície?
Slovenský mediálny trh nie je až taký veľký, najmä tu v Bratislave, aby veci v štádiu riešenia nevychádzali na povrch prv, ako sa poriadne dohodnú. A to bol v podstate aj tento prípad, na ktorý sedí skutočne doslovne, že keď nie je dohodnuté všetko, nie je dohodnuté nič. V čase, keď začali vychádzať články v médiách, som ešte riešila len ponuku a vôbec nebol vykreovaný celý manažment. No musím priznať, že práve spomínaná medializácia všetky procesy urýchlila. V médiách som 20 rokov a viem, že isto som nebola jediná oslovená podieľať sa na zmene televízie TA3, vždy je v hre viacero mien a je to prirodzené. Dnes zastávam pozíciu generálnej riaditeľky a môžem vám s istotou povedať, že tento výsledok bol súlad viacerých kompetentných a zúčastnených ľudí, ktorí na zrode nového manažmentu participovali a mali k tomu čo povedať. A to ma veľmi teší. Iné špekulácie nemám dôvod riešiť.

Čo rozhodlo o zmene v prospech TA3? Dlhodobo ste spájaná s mediálnym domom

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 78% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.