Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.10.2020, 16:14

Perex s novým riaditeľom pre online

Radovan Gašparík prichádza z vydavateľstva NMH, predtým pracoval pre Mafru.

Perex s novým riaditeľom pre online
Zdroj: archív

Začiatkom septembra sme informovali, že po odchode Oľgy Dúbravskej z Perexu, má mediálny dom nové vedenie. Novým predsedom predstavenstva sa stal Ján Svoboda. Novým členom predstavenstva sa stal Ladislav Ollé, ktorý zodpovedá za oblasť obchodu, marketingu, výroby a distribúcie.V súčasnosti Perex oznamuje ďalšiu novinku. Má nového šéfa obchodu v online, je ním Radovan Gašparík (na obr.).

Radovan Gašparík prichádza do Perexu z vydavateľstiev News and Media Holding (NMH), predtým z MAFRA Slovakia. V obidvoch mediálnych domoch spolupracoval so súčasným šéfom obchodu v Perexe, Ladislavom Ollém, bol šéfom obchodu v online. Aj na novej pozícii bude Gašparík zodpovedať za obchodnú stratégiu všetkých online produktov vydavateľstva Perex: vlajkovej lode pravda.sk so všetkými svojimi sekciami, kulinárskeho webu varecha.sk a internetových televízií TV Pravda  a TV Varecha.

„Verím, že moje bohaté skúsenosti v online budem vedieť využiť v maximálnej možnej miere. Teším sa na nových kolegov, na naše spoločné výzvy a ciele,“ povedal Gašparík pri nástupe v Perexe.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.