Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.10.2020, 11:30

Premiér Matovič opäť hosťom Televíznych novín. Informovať bude o nových opatreniach

Premiér Igor Matovič bude hosťom dnešnej hlavnej spravodajskej relácie televízie Markíza.

Premiér Matovič opäť hosťom Televíznych novín. Informovať bude o nových opatreniach
Zdroj: TV Markíza

Počet nakazených na Slovensku prudko stúpa. Pandemická komisia rokovala šesť hodín a navrhla balík opatrení proti šíreniu koronavírusu. Premiér uviedol, že konkrétny zoznam oznámi v nedeľu po rokovaní ústredného krízového štábu. 

Televízia Markíza zaradila do svojej dnešnej hlavnej spravodajskej relácie Televízne noviny opäť mimoriadny rozhovor s premiérom Matovičom. Moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová bude s premiérom od 19:30 diskutovať o nových opatreniach vlády a pýtať sa bude tiež na to, či Slovensku hrozí podobné zatváranie ako počas prvej vlny pandémie na jar.

​Formát mimoriadnych diskusií moderátorky Zlatice Švajdovej Puškárovej s premiérom v hlavných správach uviedla televízia Markíza prvýkrát v pondelok 28. septembra a zopakovala ho o dva dni neskôr, v stredu 30. septembra. Obidve vydania Televíznych novín zaznamenali mesačné rekordy.

Vydanie Televíznych novín z pondelka 28. septembra sledovalo 711-tisíc divákov, pričom ich počet kulminoval v čase rozhovoru moderátorky Zlatice Švajdovej Puškárovej s premiérom, keď Markízu sledovalo až 868-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

V stredu 30. septembra premiér v Televíznych novinách informoval o vyhlásení 45 dňového núdzového stavu, pri obrazovkách Markízy bolo 674-tisíc divákov starších ako 12 rokov, čo je druhý najlepší výsledok uplynulého mesiaca.

Dnes Markíza opäť operatívne reaguje na aktuálne dianie a prinesie ďalší mimoriadny rozhovor. Uvedie ho v Televíznych novinách o 19:30.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.