Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
16.10.2020, 10:00

Minister Sulík a expremiér Pellegrini hosťami O 5 minút 12

Prinášame prehľad hostí a tém víkendových politických diskusií v RTVS.

Minister Sulík a expremiér Pellegrini hosťami O 5 minút 12
Zdroj: TASR, koláž HN

Hosťami politickej diskusie O 5 minút 12 budú podpredseda vlády a minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) a podpredseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD).

Hlavnou témou diskusie bude boj s pandémiou a komunikácia sprísnených opatrení. Moderátor Marek Makara sa bude politikov pýtať aj na dosah koronakrízy na hospodárstvo a možnosti jeho oživenia, a tiež na rozsah a tempo ekonomickej pomoci firmám, živnostníkom a zamestnancom.

Témou diskusie budú aj reformné priority a plány na čerpanie prostriedkov z Fondu obnovy EÚ. Reláciu O 5 minút 12 vysiela naživo jednotka v nedeľu 18. októbra od 11:55 h.

​Hosťami rozhlasových Sobotných dialógov budú minister práce Milan Krajniak (Sme rodina) a jeho predchodca Ján Richter (Smer-SD).

Témami diskusie budú aktuálny stav šírenia ochorenia Covid-19 na Slovensku, prijímanie a komunikácia opatrení a zmierňovanie negatívnych vplyvov koronakrízy.

Moderátorka Marta Jančkárová sa bude politikov pýtať aj na reformné plány a priority v sociálnej oblasti v kontexte možností čerpania prostriedkov z Fondu obnovy EÚ.

Sobotné dialógy vysiela naživo Rádio Slovensko v sobotu 17. októbra od 12:11. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.