Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
26.10.2020, 12:45

Nicole Kidman a Hugh Grant v novom seriáli na HBO. Pozrite si ukážky z prvej epizódy

Dlho očakávaný seriál Mala si to vedieť (The Undoing) má dnes premiéru na HBO GO a HBO.

Nicole Kidman a Hugh Grant v novom seriáli na HBO. Pozrite si ukážky z prvej epizódy
Zdroj: HBO

Už dnes, v pondelok 26. októbra, má na HBO GO a HBO premiéru najočakávanejší seriál Mala si to vedieť (The Undoing) z produkcie HBO. V dráme režisérky Susanne Bier sa hlavných úlohách predstavia Nicole Kidman, Hugh Grant a Donald Sutherland.

"Nech už ste počula čokoľvek, je to horšie, než si myslíte!"

Šesťdielna miniséria scenáristu Davida E. Kelleyho (Veľké malé klamstvá) a režisérky Susanne Bier (Nočný recepčný) prináša príbeh úspešnej psychoterapeutky Grace Fraser (Nicole Kidman), jej manžela Jonathana (Hugh Grant) a ich syna Henryho (Noah Jupe), ktorý navštevuje prestížnu súkromnú školu v New Yorku.

Zdanlivo idylický život krásnej rodiny sa znenazdajky obráti naruby: namiesto osláv Gracinej prvej publikovanej knihy sa rieši bezcitná vražda, zmiznutý manžel a reťazec drmatických udalostí. Katastrofa pred zrakmi verejnosti narastá do netušených rozmerov... Grace musí pochovať svoj doterajší život a začať kvôli sebe aj svojmu dieťaťu znova.

Pozrite si ukážky z prvej epizódy:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.